Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy ez mellrák?

Lehetséges, hogy ez mellrák?

Figyelt kérdés
Kedden délután öltöztem át és láttam, hogy az egyik mellbimbóm mellett van egy piros folt. Megtapogattam és csomót is éreztem. Azóta ugyanolyan állapotban van, még mindig ott van a piros folt és érzem a csomót is. Ahogyan megnyomom a csomót nem fáj, bár ezt nehezen tudom eldönteni, ugyanis menstruáció előtti héten vagyok és ilyenkor mindig fáj/feszül mindkét mellem. Nagyon félek, hogy esetleg rák lehet. 16 vagyok, ha jövő hétig nem javul akkor mindenképpen elmegyek orvoshoz

2020. aug. 27. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne jövőhéten, hanem most menj el! Jobb az ilyeneket nem halogatni, bármi is az.
2020. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne húzd az időt.Hamarosan jön a második hullám állítólag és akkor nehezebb eljutni. Menj el mielőbb,még ma kérj időpontot akár magánhoz is ha kell. Szüleidnek szólj.
2020. aug. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szinte kizárt, menjetek el a gyerekorvoshoz, mutasd meg neki.
2020. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyával, azt mondta, hogy várjuk meg amíg megjön, mert hogy ilyenkor szokott változni a mell állapota és hogyha menstruáció után is ilyen akkor ha szeretném elvisz
2020. aug. 27. 21:29
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Viszont ha eddig nem feszült vagy duzzadt a melléd menstruacio előtt akkor érdemes lenne minél előbb
2020. aug. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kezdetek óta szokott az előtte levő egy hétben feszülni, szóval az nálam nem számít szokatlannak
2020. aug. 28. 11:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!