Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen ételek csökkentik a...

Milyen ételek csökkentik a menstruációs görcsöket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 27. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy erre nincs taplalkozasi trukk. Akkor mar jogagyakorlat, barmi mozgas, legzes, lazitas. Meg a gyogyszer.
2020. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Pálinka, vodka, rozé :D
2020. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Állítólag ha szülsz egy gyereket jobb lesz :'D
2020. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bogyos gyumolcsok, banan es B vitamin segitett, mikor nagyon gorcsolos voltam. Mellette sokat teaztam (kamilla, cickafark, menta), hanyagoltam a tejet es a kavet
2020. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg sokkal jobb lett az első gyerek után. És valóban jobb, ha nem iszol kávét, de sok vizet igen. Nekem használ. Neha még előfordul fájdalmasabb menzesz, olyankor sokkal jobban viselem, ha mozgok, sétálok. Fekve jobban fáj.
2020. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Banán étcsoki
2020. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Probalj meg esetleg valami teát szerintem. Talán az orbáncfű vagy a citromfű hátha segít , ennek nem néztem utána amúgy egyébként.
2020. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Amúgy nekem szerencsére sose szokott fájni, de szóval amikor ilyen teakombinációt ittam,hogy ez a kettő összekombinálva; akkor könnyedebbnek éreztem a gyomromat, mintha nem ittam volna. :)
2020. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vitaminok: magnézium, C vitamin, Vas
2020. szept. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!