Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok nem kellemetlen mindenn...

Csajok nem kellemetlen mindennap tisztasági betétet használni?

Figyelt kérdés
Főldg azokhoz szól a kérdés akiknek szintén sok hüvelyi folyása van, persze nem betegsèg àltal csak egyszerűen több van mint az àtlagnak. Sajnos én ilyen vagyok, hogy betèt nèlkül képtelen vagyok elindulni valahova. Tegnap is példa, hogy most épp elfogyott a rendes betétem és ilyen kis vékonyr tudtam vinni amitől ugye átázott a bugyim is. Szerencsére volt tartalék bugyim így megoldottam de annyira ciki volt. Semmi szaga, rendes állagú csak sok. Semmilyen betegségem nincs, teljesen egészséges vagyok erre ilyen problémám van. Még valami tudnátok ajánlani olyan betétet ami biztos hogy nem ázik Át rövid isőn belül, ami nektek is bevállt. Nekem elég kellemetlen hogy mindig betétet kell hordanom kül. Átázok. Meg az ad egy biztonság értetet is. Ki van ezel így? Annyira irigylem az olyanokat akik simán tudnak bugyiban lenni úgy hogy betét se kell nekik. 23L

2020. aug. 28. 04:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én az always dailies singles “to go”-t ajánlom, nekem az régóta bejött. Praktikus mert olyasmi zacskója van mint a rendes eü betéteknek (nem papírdoboz) valamint egyesével vannak csomagolva szintén mint az eü betétek. És ezt vidd el simán és használj el egy nap annyit amennyi kell


[link]


Jellemzően egyenként nagyobb boltokban szoktam látni mint interspar vagy tesco, illetve drogériák rossmann dm. Kis spar, CBA nem.

Van illatos (fresh scent) meg sima változata is

2020. aug. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A DM-nek és a Rossmannnak van saját márkás extra lang névre hallgató tisztasági betétje. Nekem ezek nagyon beváltak, és nem is olyan drágák. Illetve a Rossmannosból van egyesével csomagolt is.
2020. aug. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Évek óta ezt a fajtát használom, teljes mértékig meg vagyok vele elégedve. (Igaz másik fajtákat nem próbáltam, mivel ez első használatkor bevált.) Van belőle 40 illetve 24 db-os csomagolással.


[link]

2020. aug. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem. Megszoktam. Nekem annyira sok nincs, de sok, es kell betét, de bírja ez a vekonyabb. Meg ez legalabb nem irrital, volt amitol viszkettem. Njncs egyesevel csomagolva, de az se baj. Környezetkímélőbb igy, es osszehajtva nem er semmihez.


Volt valami gyógyszer utan hogy szaraz voltam, hu, fura volt, az se tetszett.


Legutoljara amugy az zavart, sokkolt, hogy elfogyott egy csomo wc papír,mert nem tudom, ugy jobban érzem magam, ha ugy húzom bugyit vissza, hogy szaraz vagyok kint

2020. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékony tisztaságit használok meg sem érzem hogy ott van, nekem így kényelmes és komfortos. Van olyan hogy nincs folyásom de én úgy jobban érzem magam ha azért mindennap van bent tisztasági. Naturella kamillásat használok.
2020. aug. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ah ne is mond, ugy látszik nem vagyunk egyedül ezel a problémával

voltam usszodába és végig frusztrált voltam, hogy most akkor mikor fogok átázni :/ , az én nödokim sem látott valami rendelenset azt mondta majd elmulik, csak isten tudja mikor


én az extra vékonyat használom amit viszont gyakrabban kell cserélni, de legalább kényelmes


21L

2020. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tesco Pro Formula tisztaságiját használom Maxi méretben.


Már megszoktam úgyhogy nem kellemetlen.

2020. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!