Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakára bent hagyható a tampon?

Éjszakára bent hagyható a tampon?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Este lefekvés előtt teszel el, és azt reggel elég kivenni. Én mindig így csinálom.
2020. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Igen.
2020. aug. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Hat mindent lehet de célszerűbb éjszakai betétet használni mert sokkal kényelmesebb és egészségesebb anno nekünk egy védőnő mondta
2020. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Éjjel is tampont használok.


Nem tudom...nekem se nappal sem éjjel nem kényelmesebb a betét. :D Tampont nem is érezni, miért lenne kényelmesebb a betét?

Azt nem vonom kétségbe, hogy lehet egészségesebb lenne. De én éjjel is felkelek és mindig cserélek. Nincs túl sokat bent.

2020. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 30. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
nődokim eltiltott a tampon használatától ,de én is nagyon egészségtelennek tartom éjjelre meg pláne. soha még nappal se használom nemhogy éjszaka. én csak betétezek, tudom hogy nem kényelmes, csörög zörög vastag hosszú kényelmetlen, de ez a női lét velejárója.el kell viselni hisz ha gyermeket szülünk akkor sem választó a tampon v betéthasználat.betétet kell használni és kész.ha akkor kibírjuk máskor is ki kell tudni bírni szerintem.én szeretek nő lenni szeretem megélni a nőiességemet.
2021. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!