Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyasa...

Fogamzásgátló abbahagyasa után mit tapasztaltal?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Elmúlt a migrénes fejfájásom, amit a gyógyszer okozott. (Emiatt hagytam abba.)

Amúgy beletelt kb. fél évbe, mire ismét rendszeressé vált a menzeszem, és kicsit erősebb is lett, mint volt. De nem híztam meg és nem lettem depressziós se :)

2020. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

10 évig szedtem, a végén már nagyon gyenge volt a vérzésem. Ez az abbahagyása után változott, viszont utána elég sokáig viszonylag rendszertelen volt, eyszer egy hónap kompletten kimaradt (egyébként mielőtt szedni kezdtem, se volt rendszeres).

Más tünetet nem tudok kifejezetten összefüggésbe hozni a gyógyszerrel, talán valamivel többször görcsöl a hasam.

De az ilyen internetes rémsztorik nálam se lettek, nem hullott a hajam, nem híztam, nem lettek pszichés problémáim, nem lett rondább (meg szebb se) a bőröm.

2020. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ösztrogéndominanciát, mehnyalkahartya vékonyodást
2020. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1.5 év durva hormonzavart... Dokihoz is jártam. Pedig csak 2.5 évig szedtem (lindynette30)
2020. szept. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
12 év szedés után azonnal beállt a ciklusom pontosan. Megszűnt a migrénem, a vízvisszatartás, az állandó mellfájdalom, a hiperérzékenységem és a hajhullás is. Sokkal jobban érzem magam, mióta nem szedem.
2020. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első mentes hónapom 12 év után. Nekem több a pattanás az arcomon és ugyanúgy van migrénem sajnos, de hízni nem híztam és nem vagyok depressziós sem. Legalábbis eddig. Most várom, hogy megjön-e rendesen, de mivel érzékeny a mellem (ami eddig szintén nem volt), fáj a fejem és meg tudnék enni egy egész pizzát gyanítom meg fog jönni holnap.
2020. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó szem gyógyszer után megjött a megvonásos, majd rá két hétre intenzív ovulációs fájdalom (pont ugyanúgy, mint gyógyszer előtt), utána két hét múlva egy reggelen akartam kikelni az ágyból, de sietnem kellett, mert mire felálltam már folyt a combomon a vér. Úgyhogy nekem lekopogom semmi változás nem volt a gyógyszer elhagyása után.
2020. szept. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tabletta előtt sosem volt menstruációs görcsöm, ahogy abbahagytam, szörnyen fáj. De inkább veszek be egy egy görcsoldót havi 3 nap (ami vagyon nehéz) mint hormonokat egész hónapban.
2020. szept. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!