Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvizsgál ilyen esetben is a...

Megvizsgál ilyen esetben is a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Egy felfàzásból lett nőgyógyászati problémám, kértem is időpontot, viszont a kérdésem az, hogy kicsit a hüvelyi folyásom nagyon sűrű, de nem ilyen “túrós”, így is megvizsgál az orvos? Sosem mentem mèg így nőgyógyászhoz, és már előre ég a fejem, ha nekem ilyen állapotban kell megmutatnom a “dolgot” odalent...

nyilván először megkérdezi milyen problémával érkeztem, de ezután ugyanígy megnéz?

Vesz le mintát a váladékból, és ha megérkezik az eredmény csak utána ír fel valamit?


2020. szept. 4. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Persze hogy megvizsgál. Ne csinálj ebből ügyet. Látott ő már ilyet és ezért mész oda.
2020. szept. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

persze, hogy megnéz. ne parázz, látott már olyat.


általában meg tudják "saccolni" hogy kb. milyen típusú a fertőzés, és rögtön adnak gyógyszert. vagy hüvelykúpot. vagy mindkettőt

2020. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez a lényege a nőgyógyászatnak, hogy akkor kell megvizsgálni a pácienst, amikor nem normális dolgok folynak a hüvelyéből. A doktornak ez az információ!
2020. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Megvizsgál, ő orvos nyugi. Nem mennél el hozza ha jól lennél. Nem kell szégyellni, jobbulást.
2020. szept. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Megvizsgált persze, csak így tudja milyen problémád van. Nem kell szégyellni, nagyon sok ilyet látott már, azért mész hozzá hogy segítsen.
2020. szept. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Szerinted aki mondjuk gombával megy oda és tele van azzal a túrós váladékkal azt elküldi mert gusztustalan? Vagy akármelyik másfajta orvos nem nézi meg a beteget, mert mit tudom én, milyen undorító váladéka, sebe stb. van?

Miért kellene szégyellned magad, azért mész oda, mert problémád van.

Gondolom venni fog mintát, ha olyanok a tünetek, akkor esetleg ír fel valamit addig is, míg megjön az eredmény.

2020. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!