Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájdalmas menstruációkor...

Fájdalmas menstruációkor zsibbadás?

Figyelt kérdés
Olyan erős fájdalmaim lettek hogy lábfejeim meg a kézfejeim lezsibbadtak nagyon rossz érzés volt .....folyamatosan kortyoltam üdítőt mert zúgott a fülem nagyon erősen szerintem ez már totál az ájulás határán volt aztán végül egyik percből a másikra sugárba hánytam és pár perc alatt okés lett minden. Ti mit tesztek hogy jobb legyen. Nekem ilyenkor már nem segít a gyógyszer. Most pár hónapig lazán viseltem a dolgot alig volt fájdalom és most visszatért.
2020. szept. 6. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Én is nagyon szoktam görcsölni, meg 1-2 gyengébb tünet, na de ami veled történik az durva.


Menj el nődokihoz, mond el a gondjaidat, vizsgáltasd ki magad, esetleg egy erősebb görcsoldót irass fel.


Milyen gyógyszert szedsz? Remélem nem nospat mert az gyenge erősebb fájdalomkor-én rendes fájdalok csillapítót szedek ilyenkor.

2020. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, valami más baj is van ott!

Az is lehet, hogy "csak" nagyon kiugrott a vérnyomásod. Menstruácio idején nekem is baromi magasra felugrott, amíg nem kezelték a vérnyomim rendesen és olyankor nagyon rosszul voltam, hasonloan mint te.

Nos, miután a vérnyomásom beállt rendesre, azóta a mensit is sokkal jobban tűröm. Feltétlen mérd a vérnyomásod máskor, ha ilyet érzel. Mert nem hiányzik egy súlyos szövödmény gondolom!

2020. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!