Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 5hónapja nem jött meg. Mit...

Kb 5hónapja nem jött meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta küzdök menzesz problémákkal. Ezelőtt is volt hogy kimaradt, helyette erős barna folyásom volt napokig. De mostmár az sincsen jelen. 13 éves lehettem amikor először jött meg. Most 16 vagyok, és nagyon félek hogy valami nagy baj van a háttérben. Elmennék orvoshoz, de ebben a helyzetben nem lehet. A válaszokat előre is köszönöm.

2020. szept. 7. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
El lehet
2020. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi az,hogy nem lehet?Nőgyógyászok ugyanúgy vannak,sokkal többre mész mintha hozzá nem értők beparáztatnak,menj el minél hamarabb..
2020. szept. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a korona miatt. Vidéken élek és a legközelebbi városban csak egy kórház van. Tehát nincsen magánrendelő. És csak úgy nem engednek be.
2020. szept. 7. 01:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod a kórházat, és kérsz időpontot. Fogadnak ugyanúgy, mint eddig. Nem beszéltél anyukáddal erről, biztos segítene?!

Fogytál/híztál esetleg, nem vagy nagyon vékony?

2020. szept. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De beengednek, fel kell hívni időpontot kérni és voálá már mehetsz is.
2020. szept. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. ❤️ Nem igazán vagyok túl vékony, de kövérnek se mondanám magamat.176cm és 62kg :)
2020. szept. 7. 10:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Panaszod van, kerj idopontot es menj el. El lehet menni.
2020. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!