Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló után ez menstruá...

Fogamzásgátló után ez menstruációnak számít?

Figyelt kérdés

3 hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót amit 4 évig szedtem.. Megjött a megvonásos vérzésem.

Első gyógyszer mentes hónapban 28 napra jött meg, de nagyon durvan 10 napig menstrualtam.

Második hónap : durva pms tünetek, nagyon görcsöltem ciklus 27. Napjától mindennap egy csepp vér vagy barnázás volt.

Most vagyok a 3. Ciklusomnál. 31.napra kezdtem barnázni azaz vasárnap. Azóta a barnázás keveredik vérzéssel nagyon gyengén. Bár délután óta nagyon görcsölök szóval lehet megjön jobban.


2020. szept. 9. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez még nem az, normálisan be kellene indulnia. Eltelhet akár fél év is, mire visszaáll a hormon rendszered, ha addig nem rendeződik, akkor érdemes visszamenni a nőgyógyászhoz.
2020. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szedés abba hagyása utáni elso hónapban megjött utána 5 hónapig nem es most újra rendben van.De fogamzásgátlót soha többé nem szednek,tönkre tett! És ha ilyen problémával mész nőgyógyászhoz általában felírnak gyorsan egy újabb fajtát
2020. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál, türelemre intett
2020. szept. 9. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!