Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szükséges (első) nőgyógyászati...

Szükséges (első) nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, másfél éve élek nemi életet, szóval már rég el kellett volna mennem egy általános vizsgálatra. Ez az egyik oka hogy nem merek, hogy majd leszid, hogy eddig miért nem mentem, a másik meg hogy nem tudom, van e valami bajom. Egy barátnőmet kérdeztem meg erről, ő azt mondta normális. Minden nap van folyásom, ami fehéres-sárgás foltot hagy a fehérneműn, illetve van hogy fehér cucc van a kis szeméremajkak körül. Egyáltalán nem viszket nap közben, viszont együttlét során égő érzés van ott. Ez normális, vagy valami fertőzés? nyilván attól is félek, hogy van valami fertőzésem, ugye évek óta és esetleg teljesen kiakad az orvos hogy nem mentem el vizsgálatra és ezt hogy gondolhattam normálisnak, vagy nem tudom.
2020. szept. 13. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképpen el kellene menned.

Az orvos nem szid le, magánügyed, hogy miért nem mentél eddig.

Ha meg panaszod van, akkor nem neked kell eldönteni, mi bajod lehet, ez az orvos feladata.

2020. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Érdemes elmenni. El kezdtél nemi életet élni, innentől kezdve javasolt hogy évente eljárj szűrésre.

Amiatt is jó lenne elmenni hogy kiderüljön nincs e valami fertőzésed.

2020. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem mondod hogy még sosem voltál nem fogja tudni.

De ezzel menj el

2020. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem akad ki és nem is kell elmenned, csak azért, mert szexelsz. Majd, ha gondod lesz, vagy gyereket vársz. Addig megkímélheted magad sok kellemetlenségtől.
2020. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
4-es: a kérdezönek VAN gondja, emellett, ha megfogadja a tanácsodat, akkor igencsak ráfizethet, mert sok betegséget nem ismernek fel idöben, késöbb meg már nem lehet rendbehozni, azaz AKKOR kíméli meg magát a kellemetlenségektöl, ha RENDSZERESEN (évente) jár nögyógyászhoz!
2020. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!