Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy 32-36. napra...

Normális, hogy 32-36. napra jön meg szinte kivétel nélkül?

Figyelt kérdés

Régen nem így volt, de mostanában nagyon eltolódott. Viszonylag rendszeres nemi életet élek, de ez szerintem semmit nem befolyásol.

Elég erős vérzésem van, a menstruációm 5-6 napig tart és szinte kivétel nélkül görcsölök.

Nem tudom, hogy lényeges-e de úgy gondolom, hogy inkább megemlítem: az államon mindig -nem csak menstruáció alatt- ilyen pattanásszerű görcsök szoktak jelentkezni kb. 6-9 hónapja. Sok helyen utána olvastam és elméletileg hormonális problémára utalhat. Szerintetek a ciklusom hossza normális? Mit gondoltok ezekről a pattanásokról?

18/lány


2020. szept. 13. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális minden, sok minden befolyásolja hogy mikor fog megjönni. Pl. Stressz, idegesség, voltál a felvázva, vagy esetleg beteg nálam ez befolyásolja stb stb.
2020. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, nem is mindenkinek áll be ilyenkor még rendszeresre. A ciklus is meg a pattanások is normálisak.
2020. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ezek nem normális pattanások. Nagyon-nagyon mélyen van, ki sem lehet nyomni... és sehol máshol nem jelentkezik, csak az államon.


Egyébként tudom, hogy fiatal vagyok, még nem teljesen rendszered, csak az a baj, hogy nekem évek óta rendszeres volt és napra pontosan megjött akármi is volt a bajom éppen, most pedig teljesen felborult.

2020. szept. 14. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor menj el az orvoshoz, beszéld meg vele.
2020. szept. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!