Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hajnali 4kor vettem be egy...

Hajnali 4kor vettem be egy algopirint, délután 1kor egy nospat akkor most este 1 vagy 2db nospat vegyek be? Nagyon erősen görcsölök a mensi miatt.

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Orvos? Nem opció?
2020. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi gyógyszerrel elvagy, az nem erős görcs. Vegyél be 1db Algopirint, 2db Nospával, akkor el fog múlni, és el leszel reggelig. Tapasztalatom szerint máskor is érdemes így szedni, esetleg felezve ezt az adagot.
2020. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Inkább igyál meg 1 kupica pálinkát vagy brandyt. Az alkohol értágító hatású.
2020. szept. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Voltam már orvosnál és a megoldás szerinte a szülés lenne. De az nem opció nekem.

Ő javasolta a nospa és algopirin kombinációt.

2020. szept. 14. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem meg algoflex M.
2020. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaj, ez a tipikus hülye duma, hogy szüljél és utána nem fogsz görcsölni a menstruációd alatt. Nekem is eldurrogtatta a dokim már ezt a szöveget, sokaktól nem ezt hallom vissza. Azt mondja több ismerősöm, hogy ugyanúgy fájt nekik a hasuk (ha nem jobban), mint szülés előtt.
2020. szept. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A szülés nem oldja meg. Tapasztalatból mondom hogy ez egy fasság.
2020. szept. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Van, akinek megoldja, van akinek nem. Valószínűleg durva görcsöket nem bír feloldani.


Nekem régen első, második nap volt pár görcsöm, pár órán át. Gyógyszert életemben 3x vettem rá be.


Amióta szültem észre sem veszem a menstruációt. Viszont sokkal tovább tart :(

2020. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem szültem, de az évek alatt egyre kevésbé görcsölök. A tinikori úgy görcsölt, hogy vert a víz napi 4x gyógyszerreltől mára szinte észre sem veszem.
2020. szept. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tini korban nem volt ennyire rossz mint most. Pajzsmirigy problema miatt eletmodot valtottam. Hiaba vagyok vekony, allandoan gorcsolok, de ugy hogy ha nem veszek be gyogyszert ulni sem tudok. Hanyingerem van, emelygek es nagyon sok mensim van.

Miota tobbet mozgok, figyelek mit eszek rendszeres a mensim de brutalis. Tegnap 4x tusoltam le, allandoan betet kell cserelnem.

2020. szept. 15. 11:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!