Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror Complex hüvelykúptól...

Macmiror Complex hüvelykúptól erős áttöréses vérzés és gyenge alhasi görcs normális?

Figyelt kérdés
2 és fél éve fogamzásgátlót szedek. Sárgás, bűzös folyásomra Macmiror Complex-et írtak fel, viszont a kúra 6. napján áttöréses vérzés jelentkezett. A betegtájékoztatóban leírtak szerint áttöréses vérzéskor nem szükséges megszüntetni a kezelést, szóval folytattam. Viszont azóta néha enyhe alhasi görcsöket tapasztalok és nem csak pecsételő a vérzés, hanem erősebb. Ma este a 9. kúpot kell felraknom, tehát még 4 kúp van hátra a kezelésből, jelen pillanatban nem tudok elmenni nőgyógyászhoz. Akinek voltak hasonló tünetei folytatta a kezelést?

2020. szept. 15. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam nem okozott semmilyen panaszt.

A betegtájékoztatóban azt írják, hogy áttöréses vérzés esetén lehet folytatni a kezelést, havi vérzés esetén kell csak megszakítani.

Viszont az alhasi görcs miatt érdemes lenne felhívni a nőgyógyászt, hogy mit mond.

2020. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia, végül folytattad a kúrát? Nekem is ugyanez van most, ma volt a harmadik nap, és áttöréses vérzésem van nekem is, és görcsöl is a hasam.
2020. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj, hogy csak most írok. Én végigvittem a kúrát, az utolsó kúp utáni nap még véreztem utána elállt a vérzés. Maga a Trichomonas kórokozó eltűnt a szervezetemből, de utána Candida jelentkezett, valószínűleg a sok vérzés miatt.
2020. dec. 2. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az lenne a kérdésem, hogy a Candidát Te hogy kezelted utána? Én is Macmirort használok most.
2020. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Bocsi, nagyon ritkán lépek be a gyakori kérdésekre. Szóval én elmentem nőgyógyászhoz, felírt Femiflo tablettát, nekem négyet, páromnak kettőt, meg 2 db Gynoxin 600 mg-os hüvelytablettát felhelyeztem. De ez csak tüneti kezelés, igazából az mulasztotta el, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, ha nem hagytam volna abba, biztos visszatért volna. Ha esetleg te is szedsz fogamzásgátlót, tudd, hogy hiába nincs a tájékoztatóban leírva, de nagyon sok esetben visszatérő hüvelygombát okoz.
2021. febr. 18. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!