Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor cseréltek betétet/tampo...

Amikor cseréltek betétet/tampont, melyik kényelmesebb folyamat, illetve hova teszitek a másikat amíg cseréltek?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy benn a WC-ben amikor még vetkőztök hova teszitek az újat, valamint miután beraktátok, a régit?

Melyik póz vált be? Állva, guggolva, ráülve a wc-re? Pisilés előtt vagy után szoktátok?

Kinek melyik műveletsorozat a kényelmesebb? Mi a megszokott? Mit használtok melyik fajtát/márkát?



2020. szept. 16. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kis taskaban viszem,felakasztom a kis akasztora, pisilek, tampon csere guggolva

Ob normal vagy szuper

2020. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Facelle betétet használok. Olcsó és kiváló minőségű. A tampont utálom, mert volt, hogy elfelejtettem cserélni és... Én egyszerűen leteszem a földre a régit, amíg berakom az újat a vécén ülve. Így kényelmes. Aztán a használtat vécépapírba csomagolom és go a szemeteshez. Ennyi.
2020. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zsebemben viszem az újat. (Ha nincs zsebem, akkor a nadrágom derekába rakom, 2 méterre van a mosdó. :D )

A régit egyből becsomagolom és kuka.

2020. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 horvathviki0305 ***** válasza:
100%

Libresse betétet használok, vagy Lidl saját márkásat. Az újat a zsebemben viszem a régit a földre összetekerve rakom addig, vagy ha a kuka közvetlen a wc mellett van (otthon úgy van) akkor rögtön oda.

Munkahelyen nem ülök rá a wc-re soha tehát inkább ilyen guggoló pózban...

2020. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kelyhet használok, így nem nagyon kell cserélni.

A kelyhet kiveszem a wc fölött, kiöntöm, üveg vízzel lemosom és mehet vissza.

A tampont kiszedtem, a betét csomagjába belehajtottam és kidobtam.

2020. szept. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Libresse, vagy Bella éjszakai betétet használok legtöbbet. Az új betétet a szoknyám vagy a harisnyám derekához rakom, mivel a legtöbb szoknyámnak nincs zsebe. Ha csak kimondottan cserélni megyek, akkor leginkább állva szoktam csinálni, h a harisnyát és a szoknyát letolom kb a combom feléig, a bugyit csak annyira, h hozzáférhető legyen a betét. A használtat kiszedem, félbe hajtom, aztán leteszem a földre, esetleg a WC tartályra. Az újat kibontom, beigazítom a helyáre, a szárnyait lehajtom, aztán bugyi vissza, jó alaposan felhúzom, h a betét jól rátapadjon, ha kell kicsit még igazítok rajta, aztán jöhet a harisnya, és a szoknya... A használt betétet betekerem az új csomagolásába, aztán a legközelebbi kukába beledobom.

Ha nem csak csere miatt megyek, hanem pisilek is, akkor új betétet felteszem a WC tartályra, Szoknya, harisnya, bugyi kb combközépig letol, ráülök a WC-re elintézem a dolgomat, közben leszedem az elhasznált betétet, félbehajtom, földre dobom. Új betét elő, WC-ről felállok, és innen már ugyanaz a folyamat, mint az előző esetben...

2021. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fárasztó96 ***** válasza:
Always night betétet használok. Ha itthon vagyok, akkor is zsebben/nadrágderékban viszem a wc-re a betétet. A régit az új csomagolásába tekerem, igy a kukába. Munkahelyen dettó.
2022. márc. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!