Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett már valaki Fluctanozol...

Szedett már valaki Fluctanozole q pharama 150g kemény kapszulát?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom ezt a gyógyszert írta fel nekem hüvelygombára 4 darabosat es 2 naponta kell bevennem

Van olyan közületek aki ugyan ezt a gyógyszert szedte és megszüntette a gombáját?

Én már kettő gyógyszert bevettem belőle de még nem érzek semmi változást.... :(



2020. szept. 18. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
En egyet szedtem be, azóta tudom hogy allergiás vagyok rá :DDD egyébként az egyik legjobb gyógyszer gombara úgyhogy nyugi. Kell azért egy 4-5 nap, utána pedig használj 10 napig micovagot napi 2x
2020. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már az összes gyógyszert bevettem és nem múlt el nyilván vissza fogok menni az orvoshoz bár kezdem azt hinni hogy egy kókler. Már 3 alkalommal voltam nála és még mindig nem sikerült meggyógyítania. Tényleg ennyire nehéz megszabadulni a hüvelygombától vagy csak nekem ilyen nehéz?
2020. szept. 23. 20:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos h gomba? Engem egy évig havonta kezeltek gombara majd fogtam magam és elmentem STD szűrésre, ott kiderült h egy bizonyos bakterium és kvara nem gomba....
2020. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csináltak tenyésztést amin csak gombásodást mutattak ki baktériumot nem
2020. szept. 24. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden vizsgálat negatív lett megis panaszaim voltak és négy orvosnál is jartam, végül az std mégiscsak pozitív lett. Csak ezért írtam ha esetleg minden kötél szakad :))) kezelés után esetleg próbálj napi 2 micovagot reggel este néhány hétig, nekem ezt javasolta az egyik doki mikor gombara gyanakodtak
2020. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!