Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pontosan 2 hónapja jött meg...

Pontosan 2 hónapja jött meg utoljára. Mikor kell orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Eddig mindig pontosan jött meg, még sosem maradt ki, maximum 2 hetet késett.

11 éves korom óta menstruálok, szóval bőven volt ideje beállni.

Ha továbbra sem jön meg, mikor érdemes orvoshoz fordulni?



2020. szept. 18. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Éltél nemi életet ebben a 2 hónapban, kérdező?
2020. szept. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, szűz vagyok.
2020. szept. 18. 23:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Volt esetleg nagyobb stressz az életedben ebben az időszakban? Voltál beteg?

18 évesen még lehetnek amúgy a ciklusban kilengések, de ha szeretnéd megnyugtatni magad, elmehetsz orvoshoz.

2020. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor varhatsz nyugodtan, vagy pedig most rogton menj, mielott a Covid-helyzet durvul. Hormonok nekem is okoztak ilyet fiatalon, fel ev az fogyas miatt volt, maskor stressz miatt maradt ki. Ijesztobb, mikor nem all el, vagy koran jon meg.

Ha szuz vagy, ugysem tudnak ultrahanggal belulrol megnezni, verbol lehet hormonszintet nezni. De eleg gyakori dolog ez, csak terhessegtol szoktak tartani.

2020. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, elég sok dolgon stresszelek, fogyózni is próbálok és elég sokat edzek.

Szóval lehetőségek vannak, de szerintetek mikor kell már orvoshoz fordulni ezzel? Meddig szabad várni?

Nőgyógyászhoz kellene menni?

2020. szept. 18. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nogyogyaszhoz kene menni, es szerintem minel hamarabb. Rengeteg dolog okozhatja a kesest, tobbek kozott ciszta is, azt pedig jo, ha idoben eszreveszik.
2020. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi a helyzet? Voltál orvosnál?
2020. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!