Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti szeretitek mikor a...

Lányok, ti szeretitek mikor a melleteket kényezteti a férjetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ide való a kérdés hanem a szex kategóriába,de nem a tiniktől várnám a választ.Nekem kifejezetten irritáló érzés mikor hozzáér a férjem a mellbimbómhoz.Mindig kérem hogy hagyja ki.Miért lehet ez?Más is van így ezzel?Csak a bimbó a tiltott zóna.
2010. aug. 6. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem ha hozzáérnek a mellemhez, néha nem érzek semmit, néha meg kifejezetten rossz érzés, de semmiképp sem jó.
2010. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 15 éves vagyok, de nagyon szeretem, mikor elkezdi simogatni a mellbimbómat :)
2010. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:29



A női mell joban mondva a nmellbimbó és az udvar pedig egy érzékeny része a nőknek,érdekes hogy nálad ilyen negativ hatást vált ki:s

2010. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én csak azóta nem szeretem amióta szoptattam!Azóta valahogy nem nem tud ott ingerelni,sőt még csak nem is kellemes!:(
2010. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is utálom, ha azt akarja férjem kényeztetni, nekem kifejezetten negatív hatása van.Ha nem vagyok még felizgulva, nem szeretem.
2010. aug. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem, ez természetes. Valakinek a m.bimbója is az erógénzónája, én nagon szeretem, ha a párom.....// bár ezek szerint neked nem az :) nyugii
2010. aug. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nekem csak a mostani párom (ő az igazi :) ) tudja úgy kényeztetni, hogy élvezzem, eddig senki más nem tudta.
2010. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem már az is irritál ha már véletlenül hozzáér... csak az a baj h ő ezt nem érti meg :(
2013. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!