Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért barnazok már fel hete?

Miért barnazok már fel hete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20an azaz holnap kellene megjonnie a mensimnek, de már 16.ika óta barnazok. Ez nem olyan mint ami a mensi előtt szokott nekem lenni. Ez nagyon sötét és alig alig jön de már 3 és fel napja tart. Azt hittem hamarabb fog megjonni de nem akar átváltani a színe pirosasabbra és nem is erősödik ez a “vérzés”. A szokásos mensi előtti tüneteket se tapasztaltam mindet. Pl nekem szokott fájni a mellem kb 1 héttel mensi előtt és most egyáltalán nem fajnak. A hasam is csak alig alig pedig az is szokott. Viszont a szokásos pattanások kijöttek. Igaz hogy ez a szeptember stresszesebb volt mint a nyár és 1-2 hete nincs is nagyon étvágyam. Van hogy egyszer eszem egy nap valami kis ételt mert nem kívánok egyszerűen semmit.

Csak ezt a barnazast nem tudom hova tenni és idegesít hogy miért nem jön meg akkor.

Esetleg a terhességre van esély vagy azt teljesen zárjam ki? Valakivel volt már ilyen?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2020. szept. 19. 17:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem szedek fogamzásgátlót sem.
2020. szept. 19. 17:54
 2/3 anonim ***** válasza:
Az oka valószínűleg progeszteron hiány, ami a terhességet eleve kizárja.
2020. szept. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elég sok dologtól lehet, nekem a túlzott stressz rendszeresen összezavarja a menstruációm. Védekezel rendesen? Mert akkor szinte tuti hogy nem vagy terhes
2020. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!