Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék ha a barátom nem...

Mit tehetnék ha a barátom nem akarja,hogy betétet használjak?

Figyelt kérdés

Nemrég szólt nekem,hogy neki kellemetlen látnia azt amikor lefekszünk, vagy leöltözünk,hogy valami van oda beragasztva, és a szagát is érzi így a vérnek, hiába cserélek gyakran. Évekig használtam tampont de a nőgyógyászom nem javasolja.

Térjek vissza mégis a tamponra, vagy hogy lehetne megoldani?


2020. szept. 19. 19:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Használj kelyhet. Neked is jobb lesz, nem bomlik a vér alattad.
2020. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Màr most beleszól abba,ami neked jó. Szerintem ne hagyd! Mi lesz később,azt is megmondja majd,hogy mit egyèl???
2020. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Úristen


Persze, tojd le orvos tanacsat egy kuki miatt...


Ne új, ertelmes pasit keress.

Van egy olyan erzesem, hogy te neki csak szex vagy, te meg kapaszkodsz

2020. szept. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le ezt a gyökeret. Még ma.
2020. szept. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.

Miért nem hasznos a válaszom? Általában nem érdekel, de most tényleg mi rossz van abban, hogy egy kompromisszumos (és amúgy tök egyértelmű) megoldást ajánlottam?

2020. szept. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a zseniális párodnak ahhoz, hogy mit hasznalsz. Főleg, ha ennek eü oka is van. Ha zavarja ne nézzen oda. Amugy szamithatsz arra, hogy másban is ilyen lesz a hozzáállása.

Erősen elgondolkodnek azon, ha egy ilyen alap dologba bele akar okoskodni mennyire lehet magas az iq+eq szintje.

2020. szept. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Laylah ***** válasza:

Amíg betétet használtam, lehetett az akármilyen szipi-szupi szagzáró meg Dunát is elnyelő az ajánlás szerint, én rendszeresen átáztam éjjel, és bizony mindig éreztem a vérszagot. Ezt a részét megértem, én it utáltam.

Viszont semmi joga beleszólni abba, hogy te mit használsz. Elmondtad neki, hogy egészségügyi okokból nincs más választásod? Hátha úgy megértőbben áll hozzá, ha ennyire fontos a véleménye a témában.

Az enyém meg az, hogy lapátra vele, ha ennyi miatt is húzódozik tőled.

2020. okt. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!