Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj az intim tölcsér használat...

Fáj az intim tölcsér használata. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


31 éves nő vagyok, gyerekem is van. Mindenki jónak momdta az intim tölcsért, nekem is tetszene, de fájdalmas a használata. Felteszem és utána nagyon nyom. Sokszor ülni is alig bírok, mert ahogy mozdulok kb. csillagokat látok.


Rendeltem egy S-est, mert először Les volt, azt hittem túl nagy. Azonban ez is fájdalmat okoz.


Úgy gondolom jól teszem fel, nem szivárog.

Semmiféle betegségem nincs.


Még annyi, hogy a tampont azért akarom lecserélni, mert én eléggé száraz vagyok. Ha nem menstruálok, akkor egy mini tampon sem menne fel. Sőt sokszor csere után nem tudom feltenni közvetlenül a másikat.


Mi lehet a baj? Tapasztalt valaki hasonlót?


2020. szept. 19. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta kelyhed van? Igy,hogy nem irsz tipust, nehez segiteni, mert ezer+1 fajta letezik. De ugye tudod, hogy nem csak az szamit, hogy S vagy L meretu, ennel azert sokkal bonyolultabb megtalalni a megfelelot. Ajanlom egyebkent, hogy lepj be facebook-on intimkelyhes csoportokba, ott sok informaciot megtalalsz.
2020. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neten rendeltem, azt hittem csak ez az egyféle van. Nem is láttam még sehol másmilyet.
2020. szept. 20. 01:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Erdekes, mert ha beirod a keresobe, hogy intimkehely, kidob egy csomot. Egyebkent, csak hogy nehany tampontot mondjak, a kehely valasztasanal fontos a mehszaj magassaga, a huvely izomzatanak erossege, szamit az, hogy mennyire gorcsolsz amikor megvan, es az is, hogy szultel-e, illetve, hogy mennyit sportolsz. Lepj be facebookon csoportokba, es ott minden nagyon jol le van irva :) Es ha megbizhato helyrol, megbizhato, bevizsgalt kelyhet szeretnel rendelni, akkor az Emilla.me oldalt ajanlom nagyon.
2020. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól használod igen.
2020. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl magasra helyezed fel azért fáj
2020. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hölgykehely. EU oldalról rendeltem.


Túl magasan nem hiszem hogy van, mert akkor szivarogna nem?

2020. szept. 20. 12:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!