Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 5-6 napig barna folyásom van...

5-6 napig barna folyásom van mielőtt megjön rendesen, nőgyógyászhoz elmehetek, hogy állítsa be rendesen, FOGAMZÁSGÁTLÓ nélkül?

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy normális hogy egy hétig barnázok, utána meg még egy hét mire teljesen elmulik. Olyan nehéz így. Minden hónapbol 2 hét így megy el.

25 L


2020. szept. 20. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Az orvos nem tudja neked beállítási, főleg nem fogamzásgátló nélkül.

Menj el orvoshoz, kérdezd meg mennyire normális ez.

De szerintem egyáltalán nem jelent ez rosszat.

2020. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azért elmennék a nőgyógyászhoz, mert még ha nem is nagy bajt jelent, nem feltétlenül normális. Lehet egy banális oka van az egésznek, de legalább megnyugodsz vagy egyéb esetben kikezelik.
2020. szept. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Megértelek teljesen, nekem olyan 4 évig tartott ez a probléma...

Nekem azután kezdődött, hogy abbahagytam a fogamzásgátlót, mielőtt szedni kezdtem, nem volt ilyen bajom. Én voltam nődokinál, mindenféle vérvételen, hormon szinteket is mértek, de semmi kórosat nem találtak. Erre nőgyógyász nekem is bedobta a fogamzásgátlós dolgot, kiakadtam rá, mivel szerintem ettől lett eleve.

Aztán egy éve találtak egy cisztát, ami elég nagy volt, de még gyógyszerrel el lehetett mulatszani. Utána vettem észre, hogy csökken a barnázás, kevesebb nappal kezdődik előtte, szóval úgy biztatóak voltak a jelek.

Idén óta nagyjából elmúlt ez a gond, ez azt jelenti, hogy egyszer vagy kétszer jött elő idén csak, akkor is csak 1-2 napig előtte, ami számomra iszonyatos megkönnyebbülés!

Szóval röviden, számomra sem derült ki egyértelműen, hogy mi okozta, de ez a ciszta tuti nem tett jót, nézesd meg, nem-e az. Második körben progeszteron hiányt szoktak mondani.

2020. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!