Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagydolognál ráültök az...

Nagydolognál ráültök az ülőkére suli vagy nyilvános vécében?

Figyelt kérdés

Pisilésnél oké hogy föléguggolok, de nekem a kakilás nem megy úgy, mindig rá kell, hogy üljek. Lehet tőle bajom???


L20



2020. szept. 24. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Én nagy dolgot csak otthon szoktam.F
2020. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Rá. Letakarom papírral. Még mindig nem az ülőke fertőz erősen, hanem a darabos áru nyomán a sejhajodba felcsapó koszos víz. Azt meg nem tudod azzal kivédeni, hogy nem ülsz le.
2020. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2: Be lehet dobni előtte a vízbe egy összegyűrt csomó papírt és akkor nem csap fel.
2020. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Én a bevásárló központokban a vécéülőkét lefedem papírral. A sulis vécék nálunk nagyon tiszták, szóval ott csak úgy mint otthon.
2020. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én guggolok. Nem a legkényelmesebb, meglehet viszont szokni, de annyira undorító dolgokat láttam már hogy még papírral se merek má rráülni. :( Nem a bacik miatt, csak nagyon undorodom.
2020. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Ha sietek, guggolva, ha hosszabb ideig alkotok, és nem annyira ótvar a hely, papírral megágyazva, előtte persze „fészket” rakva a vízbe, hogy ne kelljen takarítanom magamról a felfreccsenő szennyvizet. Magára a deszkára csak családtagoknál, rokonoknál, közeli ismerősöknél, de ott is áttörlöm előtte nedves törlővel vagy nedves vécépapírral, mert nem lehet tudni, hogy a legutóbbi lehúzásnál nem csapódott-e fel szennyvíz a deszkára.
2020. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Jó, hogy meg lehet előzni a vízfelcsapást, én tudom is, de sajnos sokan még mindig ott tartanak, hogy az ülőke a legnagyobb bacitenyészet. Pedig sajnos nem.
2020. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem miért kellett lepontozni? Mi rosszat mondtam?

Csak válaszoltam kérdésre. A négyes vagyok.

2020. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem en pontoztalak le.
2020. szept. 25. 16:23
 10/11 Dorci1999 ***** válasza:
Otthon, rokonoknál, barátoknál, ráülök csupasz combbal ülőke áttörlése nélkül. Forgalmas helyen pl: bevásárlóközpontokban, pályaudvarokon, vonaton fölé guggolok. Kevésbé forgalmas helyeken pl: étterem, művelődési ház, ott attól függ hogy tiszta-e az ülőke. Ha ránézek és tiszta akkor igen (úgy mint otthon), ha nem akkor fölé guggolva székelek vagy vizelek. Az egyetemen szintén a wc-től függ, pl: a B épület alsó szintjét sokan használják és össze van hugyozva az ülőke sokszor. Viszont az A-ban meg a D-ben vannak tisztább wc-k. Amúgy szerintem egy tiszta vagy annak tűnő nem összekakált vagy összevérezett ülőkéről különösebb fertőzést nem lehet elkapni. Csak ugyanolyanokat mint a wc kilincsről vagy a busz kapaszkodójáról.
2020. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!