Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elott miért lett...

Menstruacio elott miért lett vékonyabb a mehnyalkahartya mint felidoben? Help!

Figyelt kérdés
Ovuláció környékén 5mm mert a doki. Majd mikor meg kellett volna jönnie akkor csak 4,7mm volt. Kesett a mensim ket napot majd nagyon kevés mennyiség volt ami megjott. 5nappal a megjovetel utani teszt negativ lett. Azert csináltam tesztet mert sosem volt még ilyen kevés es emellett furcsa tüneteim is vannak.
2020. szept. 28. 08:10
 1/8 anonim válasza:
Azért volt kevés a mennyiség, mert iszonyú vékony volt a nyálkahártya.
2020. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nyálkahártyádnak vékonysága van, nem vastagsága! Bármilyen tüneteid vannak, azt nem terhesség okozza, nem tudna megtapadni a petesejt.
2020. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintetek ezzel a problémával hova tudnék fordulni?

Amugy itt gyakorin olvastam pont h valakinek 4mm volt 4hetes terhesen

2020. szept. 28. 17:18
 4/8 anonim válasza:
Kizárt. Mehetsz egyébként meddőségi intézetbe, ahol hormonnal segítenek vagy megpróbálhatsz otthon vastagítani (pl. méhpempő, E vitamin).
2020. szept. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Meddőség?

Eddig sosem volt ilyen jellegű problémám azért sem gondoltam ilyen jellegű dologra most. Mindig pontos volt, sok volt ea a nyalkahartyam is megfelelő vastagságú volt. Lehet h amiatt van most ez mert elozo menstruaciom utolso napján esemeny utani tablettat vettem be?

2020. szept. 29. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni teljesen összezavarhatja a hormon háztartásod, az sem lett volna csoda, ha hónapokig nem jön meg.
2020. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Es mitől van folyamatos hányinger fokozott nyalteremeles meg furcsa szedules :(
2020. szept. 30. 13:25
 8/8 anonim válasza:
nem vagy terhes, higgadj le. megkavarodtak a hormonjaid, plusz esetleg bújkál benned valami
2020. szept. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!