Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van nekem sok ilyen...

Mitől van nekem sok ilyen folyásom ott lent?

Figyelt kérdés
Elég régóta észrevettem, hogy hiába mosakszok minden nap akár többször és vagy törlöm meg ott lent de úgyanúgy érzem, hogy folyna. Sőt mostanában pisilés után olyan mintha nem végeztem volna vele, de ez ilyen fehéres krémszer cucc. Nagyon kellemetlen de félek elmenni orvoshoz. Emiatt is kénytelen vagyok betéteket használni a nap folyamán. Elmúlasztható ez a dolog? Nagyon rossz érzés, mintha akkor is pisilnék csak ilyen krémes cucc jön ki. Kicsit büdöses. De alapból nem érezni csak ha nagyon közel hajolsz a betéthez...Meg a jobb oldalt pirosas és olyan mintha hámlana a bőr ott. Ilyen fehér száraz darabkák jönnek le néha. Mitől van ez nekem? Nem élek szexuális életet. 23L

2020. szept. 29. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne elmenned nőgyógyászhoz, mert annyi mindent felsoroltál, hogy több minden lehet gyulladástól gombás fertőzésik, vagy akár mindkettő.

Esetleg semmi sem, mert van akinek bővebb a folyása, a szag relatív, a genitáliáknak van szaga, de nem kifejezetten büdös, a tisztasági betét meg természetes hogy nem illatos estére. A pirosság, hámlás sem feltétlenül gomba, lehet más irritáció.

2020. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vitagyn C-t próbálj használni egy hétig. De ha rá tudod venni magad érdemes lenne egy cytologiat csináltatni mert az kimutatja mi a helyzet van-e esetleg gomba vagy bakterium. Ne halogasd mert tök könnyen ki lehet kezelni de ha most szemet hunysz fölötte később nagyobb problemat is okozhat
2020. szept. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

mi az a cytologia? Hogy végzik el?

amúgy köszi mindkettőtöknek :) remélem azért nincs nagy bajom.

2020. szept. 29. 01:11
 4/10 anonim ***** válasza:

A méhnyakról levett sejtek elemzése, nézd meg a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY

2020. szept. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Minél több van, annál jobb.

Aki nem él szexuális életet, annak általában több van.

Mért nem olvasol utána?

Ott van előtted az internet.

Meg vannak könyvek, női családtagok...

2020. szept. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nekem nem jobb..kényelmetelen!

erről sose hallotam...

mert itt is utána kérdezek és olvastam de ott sok mindent ír.

nem vagy nagyon segítőkész...női családtagok. látom ennyire ismered kik vannak a családomban mi?

2020. szept. 29. 03:34
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

A száraz darabkák viszont lehet gomba. Pl. ha antibiotikumot szedtél (ami lehet ipari húsból is, mert az ipari nevelésű állatok rengeteg antibiotikumot kapnak).

Vegyél patikában PH-tesztet vizes oldatokhoz, kenj rá hülyeváladékot, az kimutatja, mennyi a PH. Ha jó a PH, akkor nem lehet fertőzés.

Google: ph-teszt vizes oldatokhoz

Google: egészséges hüvelyflóra PH-ja

2020. szept. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem szedtem ilyesmit :/
2020. szept. 29. 04:16
 9/10 anonim ***** válasza:

23 évesen fogalmad sincs a dolgokról. Atyaúristen.

Ez nagyon szomorú..........

Menj el nőgyógyászhoz.

2020. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es nem kioktatást vártam...
2020. szept. 29. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!