Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm..mitől...

Késik a menstruációm..mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Késik a menstruációm 5 napja, ilyet még sosem csinált. Élek szexuális életet, és mindig védekezünk, utána pedig ellenőrizzük, hogy nem történt-e “baleset”.

Az utóbbi időben eléggé ideges is vagyok, illetve pár napja beteg is lettem.

Ez inkább valami hormonális probléma, vagy esetleg a stressz illetve a megfázás hatása, és ugye teljesen kizárható a terhesség?

Köszönöm előre is a segítségeiteket :)

18/L



2020. szept. 29. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Stressz okozhat ilyesmit. Csinálj egy tesztet azért.
2020. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Jézusom, nekem 20 napot szokott késni és még így se izgulok. Ha ismered a tested tüneteit akkor pontosan tudod mikor kéne (nagyjából) megjönnie. Nem vagy robot, hogy percre pontosan elkezdj vérezni.
2020. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi nem lesz gáz én is azok közé tartozom, akiknek szinte sosem szokott késni, de egyszer kb. egy hetet késett stresszes időszakomban.

De olyan is volt, hogy minden ok nélkül 5 napot. Próbáltam nem rágni magam rajta, főleg ha érzed a PMS tüneteket, fájdogálsz, fáradt vagy, esetleg picit megy a hasad kinél mi, akkor valószínű jönni fog az (: tényleg nem gépek vagyunk.

2020. szept. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!