Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Én miért nem tudok fogamzásgát...

Én miért nem tudok fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Most szedem a 4. fajtát. 2-3 hónapon belül előjön a napi szintű viszketés, aztán jön a hüvelygyulladás, a gomba és a bakteriális fertőzés. Nálam miért van ez? Felesleges lenne tovább kísérletezni másik gyógyszerrel is?

2020. szept. 29. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg meglévő hajlam, de a fogamzásgátlót szedők körében valóban gyakoribbak a fertőzések, mert a hormon rendszer leállításával a védekező rendszer is leáll. A normál tisztulás, a méhnyaknyák termelődés hiányától akinek érzékenyebb a hüvely flórája, lehet állandóan beteg.

Próbálj meg mielőtt feladod hüvelyflóra helyreállítókkal pár hónapig kezelni magad, hátha segít.

2020. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
lehet, hogy érdemes lenne egy Candida-kúrát végig csinálnod. valószínűleg az okozza a problémát (mármint hogy túlszaporodtak a szervezetedben), és a hormonális tabletta felerősíti a jelenlétüket.
2020. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem szorosan kapcsolódik a témához, de leírom a tapasztalataimat.

Nekem is minden bajom volt a fogamzásgátlótol, aztán találtam egyet amitől nem voltak bajaim (eleinte). Aztán előjött a hízás stb, ami előtte nem volt meg.

A végén 6 fnh daganatot találtak a majamon....


Ha már most ilyen bajaid vannak tőle, én nem ajánlanám, ki tudja, hogy nálad is mit okoz hosszútávon. 🙁 Én 3evig szedtem.

2020. szept. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Anyukám 20 évig szedte, minden gond nélkül, ráadásul még cigizett is mellette.

A Candida diétáról már hallottam. De sok lenne bennem alapból, akkor a gyógyszer nélkül is bajaim lennének nem?

Hüvelyflóra helyreállító kúpokat már használtam, nem jók.

Utolsó ez nagyon durva. Én is évek óta szedem, valószínűleg végleg abbahagyom, mert mikor nem szedem, semmi bajom.

2020. szept. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!