Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tanuljam meg szeretni...

Hogyan tanuljam meg szeretni a melleimet?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és egész életemben nem voltam megelégedve a melleimmel de ebben az évben valahogyan máshogyan kezdett el zavarni. D kosaras melltartókat hordok és nem 80 kiló vagyok szóval nem aránytalanul nagyok testemhez képest. Nem a mérettel van a bajom, egyik nagyobb mint másik és tudom ez normális de nekem szemmel láthatóan nagyobb. Gáz vagy nem gáz, nagyok a mellbimbóim és nem szép kerekek. Vagyis hát nekem az mert én rettenetesen szégyellem őket. Soha senkinek nem mutattam meg őket pedig voltam már intim helyzetben is de nem tudom elképzelni, hogy én valaha is levegyem a melltartóm valaki előtt.


Nem tudom mit csináljak mit olvassak ahhoz, hogy el tudjam őket fogadni. Valaki nem küzdött innen hasonló problémával amit sikeresen leküzdött?



2020. okt. 5. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem én se a cicimet. Nekem is nagy a bimbóm, lóg kicsit és az egyik kisebb is.

Eddigi fiúknak tetszett, de tisztában vagyok vele, hogy egyszer lesz olyan, akinek nem fog és ezért szorongok. Sajnos én nem tudtam leküzdeni. :(

De a jó hír, hogy vannak, akiknek tetszik, a tied is biztos fog. Figyelek arra, hogy a partnerem vajon mennyire megértő és mennyire kedvel engem valójában, ha úgy érzem, hogy tényleg tetszek neki, akkor általában a testem is. Ki kell tapasztalni, hogy ki az aki tényleg kedves és nem olyan felszínes, hogy a cicid zavarja.

2020. okt. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen normális a nagy mellbimbó, illetve udvar, ekkora melleknél nem is csoda, és az is általános, hogy nem kerek. Csak a google képeit megnézed, rá fogsz jönni, hogy nem valami különlegesség, amit a tükörben látsz; illetve a férfiak is ilyen mellekkel találkoznak, tehát feleslegesen aggódsz, nem fognak meglepődni, ha leveszed a melltartód.

Hidd el, nem a melled a legnagyobb probléma, hanem, hogy szégyelled, és emiatt nem tudsz felszabadulni, és ha ezt a falat egy férfi nem tudja áttörni, az neki is kudarc. Ezt nem biztos, hogy egyedül át tudod kapcsolni az agyadban, kellhet pszichológus.

2020. okt. 5. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
D kosaras melleim vannak, alacsony vagyok, normal testalkattal, tehat elegge latszik. Nagy is, picit log is, utalom, hogy melltartot kell hordanom, ha sportolok, akkor meg kettot is, mert akkor kenyelmes. Nekem sem kerek, inkabb ilyen nem is tudom milyen formaju...Nem fogadtam el meg teljesen magam, de az segitett, hogy lett egy parom, aki viszont imadja, es ez segitett. Hidd el, lesz olyan ferfi, akinek tetszeni fog, meg akkor is, ha nem tudod elkepzelni. El sem tudom kepzelni, hogy milyen lehet az, ha valakinek meg nagyobb mellei vannak, mert nekem alapvetoen ettol is faj mar picit a hatam. Viszont en nem csinalok peldaul egy mutetbol akkora problemat, valoszinuleg ha majd lesz gyerekem, akkor utana gond nelkul megcsinaltatom, kisebbitettem es felvarratom, mert gondolom, hogy szulesek es szoptatas utan meg jobban logni fog, es nem akarok leelni ugy egy eletet, hogy gyulolom majd magam miatta. 23L
2020. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! Jól esik, hogy így próbáltok megnyugtatni. Próbáltam úgymond non-sexualised képeket nézegetni hátha jobban érzem tőle magam szóval ezt ajánlom bárkinek aki ide téved a kérdésemre.


Viszont kérlek ne írjon rám több ember, hogy mutassam meg mert úgy sem fogom.

2020. okt. 6. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd magad olyannak amilyen vagy. Az önbizalmat tovább tudod fokozni azzal, hogyha tükörbe magadnak fél hangosan többször elmondod: Tökéletes vagyok! Nekem vannak a legtökéletesebb melleim! Istennő vagyok! Lehet, hogy hülyén hangzik, de működik.
2020. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!