Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szexjáték után sűrű,fehér,túró...

Szexjáték után sűrű,fehér,túrós folyás. Allergia lenne?Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Újonnan kapott PVC anyagú játékszerem kipróbáltam...előtte szappannal lemostam,langyos vízzel leöblítettem,majd specko erre alkalmas tisztító sprayével lefújtam,hagytam kicsit,majd ismét leöblítettem.Kicsit vártam míg szárad és kipróbáltam...jó volt meg minden..de utána túrós szerű folyásom lett..A játékon is tapasztaltam közben minimális kevés darabos folyást..lehet gombám van és kihozta jobban az anyag ? Dobjam ki a játékszert? :/


33/N


2020. okt. 6. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Mióta nem voltál pasival, vagyis mióta nem járt így semmi a hüvelyedben?
2020. okt. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pasimmal kb 1 hete voltam
2020. okt. 6. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor valszeg a játékszer okozta, gombát szerintem "aktus" nélkül is tapasztalnád.

Ha draga cucc volt es sajnálod, valamint a kis gondod hamar elillan, akkor adj neki még egy esélyt es akkor legalabb fixen tudni fogod.

2020. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima gomba. Nőgyógyászhoz menj el
2020. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%

Húzz rá gumit, és próbáld meg úgy.😉


19F

2020. okt. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megyek,holnapra van időpontom,csak felmerült bennem,hogy lehet-e ettől..Neki nem merem mondani,hogy használtam ilyet..cikisnek érzek erről beszélni.
2020. okt. 6. 09:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden nő használ, hisz egy egész iparág épül erre, ne szégyelld.

Lehet tud jó minőségűt is ajallani.

2020. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Gombád kb mindentől lehet, wc, uszoda, nincs ezen mit szégyellni.
2020. okt. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján... bármi lehet. Szimpla egyszerű besűrűsödött hüvelyváladék ami természetes jelenség, közelgő ciklus miatt megváltozott állagú hüvelyváladék (szintén természetes), gomba (nem a játékszertől van, nem 10 perc alatt szaporodik el). Allergia nem valószínű, mert akkor irritálna is.
2020. okt. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!