Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért az Always betétet...

Miért az Always betétet szeretik a legtöbben? Tényleg az a legjobb? Vagy csak a márka miatt veszik?

Figyelt kérdés
Érdekes, mert ugye bár az a legdrágább, ahogy nézem. Mennyivel jobb a saját márkásaktól? Mitől jobb a többihez képest?

2020. okt. 6. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem jobb. Én olcsót no name márkását veszek és teljesen meg vagyok ezzel elégedve. A célnak teljesen megfelel.
2020. okt. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A legjobb, azért veszem. Nem vagyok márkafüggő, de az Always tökéletes.
2020. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Csak alwayst Sötét rózsaszínt használok amióta megvan kb.7 éve.

Nemtudom mitől másabb a többi márka, de nekem ez teljesen megfelelő méretben is, és "erejében" is.

Always márka belül kipróbáltam többet is, de azok nem váltak be.

Szerintem ne márkára menj, hanem válaszd ki azt ami neked megfelelő méretben.

2020. okt. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bizonyos szakaszban ez vált be én is a sötét rózsaszínt szeretem, de amikor már nincs sok akkor Libresse-t használok mert nekem az kényelmesebb.
2020. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legrégebbi a piacon, legjobban reklámozott a legtöbb boltban ez kapható. Nekem a nonameekkel az a bajom, hogy nem elég erős a ragasztásuk. Amúgy a libresse jobb egy fokkal nekem.
2020. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem kicsit műanyag hatása van, nem véletlen hogy ettől viszketek a legjobban...
2020. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor a gimiben kaptunk kulonfele mintakat, nekem messze ez jott be a leginkabb, hatekonysagban es kenyelemben is. Nincs okom valtani.
2020. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én bár nem azt használok, tudok válaszolni a kérdésedre. Az always rendkívül kényelmes azokon a napokon és rengetek fajta van belőle, ergó mindenki megtalálhatja a neki valót
2020. okt. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok vele :) jól megragad, nem csúszik el :) bár kicsit " zörög" beragasztás után :D de szerintem a legjobb :)
2020. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez vált be a leginkább,többet kipróbáltam már de ez a márka vált be.
2020. okt. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!