Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves húgom (Dorina) mièrt...

12 éves húgom (Dorina) mièrt nem mondja el hogy megjött az első menzesze?

Figyelt kérdés

2020. okt. 8. 16:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

Mondjuk mert fiú vagy? :) Még ha lánytestvér lennél, akkor sem feltétlenül mondaná el, vagy legalábbis nem biztos, hogy azonnal. Én sem kötöttem anno a férfi családtagjaim orrára.

(Azt meg nem értem, mi a csudának írtad ki a kérdésben a kishúgod keresztnevét.)

2020. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hogy őszinte legyek, a helyében én sem mondnanám el. Ne értsd félre, de figyelembe véve hogy fiú vagy és a féltesvére, én nem ogazán mondnák semmit.


Mennyire vagytok jóban?

Hány év van köztetek?


Amúgy most hogy tudod ha kettesben vagytok kérdezz rá, és mondd neki, hogy nem kell titkolózni

2022. júl. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
19# Hát igen, a természet már csak ilyen "perverz", hogy van olyan kislány, akinek 11-12 évesen megjön a menzesze. Nemigen tud nem foglalkozni vele.
2022. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!