Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire számítanak drágának...

Mennyire számítanak drágának a tamponok meg az egészségügyi betétek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, mennyire drágák ezek? Ki, hogy látja?

2020. okt. 12. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mert lehet az többet kibír
2020. dec. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
#11 bevallom 12 éve amióta megjött eddig mindig egy kín volt. Lehet paranoiás vagyok vagy nem egyenletesen szív mindenhol de inkább óránként cserélek és akkor nincs gond. Hidd el, ha nem tenném gondban lennék. Tampont meg ilyesmit mindig is utáltam 🤷‍♀️ ez van
2020. dec. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy egy betét mennyit bír (nem használok), de amikor nyáron elvetéltem, azt mondta a doki, hogyha egy óra alatt megtelik a betét, akkor menjek be a kórházba, mert az nagyon erős vérzésnek számít. És azért egy vetélés erősebb vérzés mint a sima menstruáció.
2020. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy erős, szoktam is dokihoz járni. Szerencsére amúgy OK minden, azt mondja ha nem szédülök akkor ne aggódjak, meg folyadékot pótoljak 🤷‍♀️
2020. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem drágák ahhoz képest amennyire meg tudják könyíteni az életünket ezek a dolgok. Én havi szinten durván ilyen 5000 körül költök mensis cuccokra, ennyit nekem bőven megér az, h ne legyen kínlódás és rossz élmény az a 7 nap, amíg használom őket! :)
2021. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!