Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek először nőgyógyá...

Holnap megyek először nőgyógyászhoz és nagyon félek mit csináljak? Mit fog velem csinálni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok még szűz de már van barátom és azért szeretnék menni. Anyukám is mondta hogy már elkellenne mennem.

És nem tudom a szőrt le kell szedni? Én leszoktam amúgy olyan 3-4naponta.



2020. okt. 13. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell leszedni a szőrt, nem az érdekli. Neki az a munkája, hogy a női nemi szervet gyógyítja, így naponta lát kb. 200 puncit, nem kell előtte se szégyenkezni, se félni tőle. Megvizsgál, nem fog fájni, nem árt hozzászokni, mert évente kell hozzá járnod majd.
2020. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Semmi okod aggodalomra. Ha akarod leszeded a szőrt ha akarod nem ez őt nem fogja érdekelni.Bemész,megmondod miért jöttél és hogy szűz vagy. Aztán megvizsgál,ez hamar kész van és az a lényeg lazíts ne stresszelj. Nem lesz semmi baj. Sok sikert!

2020. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Védekezzetek gumival, akkor nem kell gyógyszer és elmenned sem kell. Majd ha valami gondod lesz, elmész. Feleslegesen ne tedd ki magad ilyesminek.
2020. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!