Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Yasminelle fogamzásgátló...

Yasminelle fogamzásgátló szedését hogy folytassam?

Figyelt kérdés
Életem első fogamzásgátló tablettája, és szerintem most jól megkevertem a dolgokat... Menzesz második napján (ma este) vettem be az elsőt, hogy folytassam a többivel? Most tudtam elkezdeni szedni, De olvasom a tályékoztatóban, h első naptól kell, itt az oldalon meg h az ötödiktől. Most eléggé meg vagyok keveredve, mert nem emlékszem h a dokim mit mondott... Kérlek segítsetek. Köszönöm

2020. okt. 14. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tájékoztató első napot ír, akkor arra hallgatsz, nem pedig az internetre. Nem égbekiáltó gond, hogy a másodikon kezdted el, de ne szexeljetek gumi nélkül akkor az első egy hónapban. Szedd tovább, ha már elkezdted, holnap szépen a második szemet, és így tovább.
2020. okt. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Második nap még oké, szedd tovább minden nap hasonló időpontban.

De emlékeim szerint ezt írja a betegtájékoztató is, azzal a kitétellel, hogyha nem első naptól szeded, akkor hosszabb ideig kell kiegészítő védekezés.

2020. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar elkezdted, folytasd, de minimum 1 honapig vedekezzetek ovszerrel is, majd a masodik honaptol mehet nelkule.
2020. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Szerinted azèrt van a használati utasítás, hogy NETEN keresgélj utána...?

Folytasd a szedést, de védekezz!

2020. okt. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szedtem. Ha most kezdted el először szedni az első hónapban ajánlott a védekezés, és mivel második nap vetted be az 1. szemet jobb a biztonság. Második hónaptól nem kell a kiegészítő védekezés.:)
2020. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!