Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg jött rendesem a menstruáci...

Evvc.lkh kérdése:

Meg jött rendesem a menstruációm, utána 5 nap után elmúlt, most meg megint van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Mitől lehet? Illetve mit csináljak vele? Vasárnap megjött (viszonylag pontosan, de kicsi rendszertelenség mindíg is volt benne, kb 1,5 eve menstrualok) tegnapra mar szinte teljesen elmult, ma meg furdes utan ugy rendesen el kezdett belolem folyni. Raktam be tampont, kb 10 perce, hát nem tudom mi lesz...

Valakivel történt már hasonló? Lehet ban, vagy ne aggodjak? SOS

16/L



2020. okt. 15. 10:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Hibakert bocsi, telorol irtam❤️
2020. okt. 15. 10:39
 2/2 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász válaszol - Protexin

protexin.hu › ... › Nőgyógyász válaszol

Tegnap uhn azt mondta hogy úgy néz ki mintha a méhlepény le lenne kicsit válva de ... Avval a kérdéssel fordulok önhőz ,hogy 5 napot késett a menszeszem és ma ... Olyan kérdésem lenne, hogy a menstruációm napra pontosan megjött(mindig ... sem szinte észre sem vettem , de kb 1 éve már hatalmas fájdalmaim vannak!

2020. okt. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!