Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj várandósan a méhem...

Miért fáj várandósan a méhem a legapróbb fizikai megterhelésre?

Figyelt kérdés

6 hetes várandós vagyok, egy hete észleltem, amikor egy pár kg-os ládát megemeltem, hogy utána két órán át lüktető fájdalom jelentkezett a méhemben. Nem az a furcsa méhszalag-nyúlós fájdalom, ez kellemetlen, könny-kicsordulós.

Tegnapelőtt megemeltem egy diszperzites vödröt, utána fél napig a felülés is fájdalmakkal járt. Belenyilall a méhembe, mintha odaütöttek volna.

Neten kerestem hasonló tünetet, nem találtam.

Volt már két várandósságom, akkor semmilyen súlytól nem volt bajom, nem értem... félek, rosszat teszek a picinek.


Voltam dokinál, persze elhessegette a félelmem. Hüvelyi UH-t csinált, nem tudom, azon azonnal észreveszi-e, ha pl méhen kívüli.


Van valakinek ötlete, mi lehet ez?

Köszönöm!



2020. okt. 17. 05:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs, hogy mitől lehet ez, de minek emelgetsz terhesen diszperzites vödröt meg ládát? Majd ne adja Isten elvetélsz, utána meg itt picsogsz szidod-hordod az orvosodat, hogy elment a babád.

Jobban kellene vigyáznod magadra/magatokra.

2020. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmi sem volt olyan nehéz, hogy bajomnak kellett volna lennie tőlem főleg, hogy várandósság előtt 30-40kg-al cipekedtem. Most ezt elhagytam, de már 2kg-tól fáj. Akkor 2liter tejet se vehetek, mert aztán majd picsoghatok??
2020. okt. 17. 11:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Te tudod, nekem aztán rohadt mindegy. ;)
2020. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, de kedves és előítélet-mentes egyén vagy. Szerintem nem ismersz. Nem tudod, milyen végtelen tisztelettel bánok az orvosokkal. Szerintem hiszti nélkül tettem fel normális kérdést. Nem értem, miért kell támadóan-lenézően ráripakodni az ismeretlen, ijedt várandós anyukára. Kérlek, ha csak bántóan tudsz reagálni, akkor más hangulatát inkább ne barmold el. Hálás köszönettel!
2020. okt. 17. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne, ha a nőgyógyászodat kérdeznéd, ahelyett, hogy ide írogatsz és még büszke is vagy rá, hogy miket emelgetsz 6 hetes terhesen. Nem ismerlek, ebben igazad, van, de nem is veszítettem vele semmit, azt gondolom. Ez nem támadás, és végképp nem lenézés volt a részemről. Ha nem tetszik, akkor arra ott van a piros gomb, és utána máris könnyebb a lelkednek. :)
2020. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!