Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aranyér maradhat 2-3 hétig?Kré...

Aranyér maradhat 2-3 hétig?Krémezem,de nem akar múlni.A sűrű székelési inger jöhet tőle?

Figyelt kérdés
Legjobb krém,ülőfürdő stb?Hogy lehet elviselni hosszú távon?Sokszor már sírhatnékom van a székrekedés miatt.

2020. okt. 17. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Aranyered akar egesz eletedben lehet, nemhogy par hetig, sajnos. Ugy lehet elviselni hosszutavon, hogy orvoshoz kell vele menni, ha durva, mert ezek a kremek maximum meg az elejen segithetnek, de ha nagyon kint van, nem nagyon hasznalnak.
2020. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Borsónyi kb ,nem tudom az nagynak számít vagy sem.
2020. okt. 17. 17:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is régóta van, detralexet szedek rá plusz krémmel kenek minden wc után. A legjobb orvoshoz menni, de nem kell pánikolnod, nagyon sok embernek van, lehet gyógyítani, stb. Próbálkozz diétával (a székrekedés leküzdése végett) és mozogj többet. Valakinek segít a jóga vagy a csontkovács.
2020. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Borsó - bab méretű.


III./IV határesetes stádium. (Orvosnál műtét is szóba került.)


Nekem 2-3 hetes kamillás ülőfürdő & elhúzódó Sperti krém + kúp segített.


kb. 2-3 évig tartott, több alkalommal is előjött.


Bár több éve tünet mentes vagyok!

Azóta mindig tartok nedves kendőt a szekrényben. Mert a WC papír olyan volt, mint a smirgli...

2020. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Amúgy az ülést,alvást hogy oldjátok meg ilyenkor,ha kényelmetlen?
2020. okt. 18. 05:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pl. az esztétikai problémán kívül semmi más tünetem nincs. Nem viszket, nem fáj, nem vérzik, el is múlik egy idő után (persze vissza is jön minden székeléskor).
2020. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!