Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zabaroham mensi előtt hogyan...

Zabaroham mensi előtt hogyan kezelhető?

Figyelt kérdés
Borzalmas milyen mennyiséget képes vagyok megenni menstruáció előtti 1 hétben... Óránként eszem, össze vissza mindent. Most is megettem 3 kiflit nutellával, rá fél órára egy tál zuza pörköltet nokedlivel tejföllel. :'D Ez volt az uzsonna... Állandóan ennék ilyenkor. Fel is jön mindig vagy 2 kilo. Lehet ezt valahogy kezelni, h ne legyen ekkora étvágyam?
2020. okt. 21. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerüen fegyelmezed magad és nem zabálsz össze mindent. HA elkezded, abbahagyni nehezebb, mint el sem kezdeni!
2020. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha csak ideiglenesen hízol meg tőle, amit utána le tudsz adni, akkor mi a baj vele? Egyél, ha jólesik.
2020. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amikor krómot szedtem, nem jelentkezett ez a dolog. Úgy néztem a gumicukorra meg a kinder szeletre, mintha a gyerek játékkonyhàjának fa - vagy műanyag játék ételei lettek volna.

De amíg ki nem írtad a kérdést, nem is volt eszemben a króm, pedig mostanában én is minden hónapban előadom ezt a pusztítást. Ráadásul úgy, hogy intoleranciám is van erre - arra, és mégis megeszek olyat, amit nem volna szabad, mert úgy működök, mint egy drogos - és az is vagyok ilyenkor szerintem.

Aztán jön a kínlódás a tünetek miatt, DE másnap ugyanez előről. Borzasztó szégyen, bűntudat, rettenetes.

Veszek egy raklap krómot...

2020. okt. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából azért zavar mert nem tudom mennyire normális. :D de nem lett semmi bajom, pedig egész nap kajáltam tegnap, meg se fajdult a gyomrom. :'D
2020. okt. 22. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!