Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a visszatérő...

Mit csináljak a visszatérő gombásodás ellen?

Figyelt kérdés
Egész életemben jelen volt ez a dolog, két hónapja voltam magán nőgyógyásznál,Canesten hüvelytablettát írt fel,és krémet,mondta,hogy intim mosakodoval napi hatszor mosakodjak meg. Az a vicces,hogy sok ideje használok ilyen mosakodót és ugyanúgy nincs rendben lent semmi,a tablettákat leírás szerint használtam,nem hatott semmit,pedig nincs elhanyagolva a személyes higéniám,sőt naponta többször átmostam magam eddig is.Fél éve kezdett el romlani ez a dolog, előtte ritkán kijött,de akkor tudtam az okokat,pl szűk,meleg ruhák miatt,vagy ha sok cukrot és lisztet ettem. Most fejre is állhatok nem múlik el, jövő hónapban veszek megint Canestent és társait, hátha lesz valami,most is vennék,csak sajnos nagyon nincs pénzem. Amúgy kicsit arra számítottam,hogy az orvos kitenyészti,hogy mégis milyen gomba,hogy legalább tudjam milyen gyógyszer lenne jó nekem. :/ Mi a francot csináljak?

2020. okt. 22. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

teafaolaj egy csoda

nekem mikor volt egy kis fertőződésem oda lent, tettem vattára az olajból és azzal áttöröltem magam

kicsit tömény volt így és picit csípett is, de kibírható volt, azóta semmi gondom

azért nem kell teafaolajban tocsogni, kicsit vattára tegyél belőle és töröld át a problémás részeket

2020. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Gynophilus hüvelytabi a betadinos kúp kúra után

Nekem bejött

2020. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Borax glicerin a naturlandos, esetleg bórvíz. Nem borvíz!!!

Hüvely ph helyreállítás. Candida diéta.

2020. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges intim mosakodót használni, főleg napi 6-7 alkalommal, a benne lévő tejsav kívülről hatástalan. A hüvelyflórádat kell helyreállítani, minden menstruáció után használj pár napig hüvelyi probiotikumot.

#2-es által írt kezelés beválhat, a Gynophilus úgyis 14db-os, abból marad is, és még hónapokig karban tudod tartani.

Ha van párkapcsolatod, akkor őt is kezelni kell, lehet, hogy ő fertőz mindig vissza.

2020. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gumit hasznalunk es nem vagyunk egyutt sokat. Havi 1-2 alkalom max :/ o mar volt kezeltetve amugy nemreg,szoval eselytelen
2020. okt. 23. 06:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!