Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok, nektek összeér a...

Csajok, nektek összeér a combotok? És amúgy ez gáz? =S

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:36
1 2
 11/19 anonim válasza:
nekem egy kicsit összeér de nem naon zavar mert annyira nem ér össze hogy zavarjon
2010. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezért van a turkálókba ennyi szakadt nadrág :-)))
2010. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Nekem például nem ér össze, de nem gáz az sem, a lányomnak összeér,

pedig ö is nádszálvékony.

2010. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Alkat kérdése... xD
2010. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
tapasztalatom alapján,akinek nem ér össze a combjuk,tehát nem surlodik,állandóan az a lány, vagy nő sokkal aktivabb a sexben.tisztelet a kivételnek.
2010. aug. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Elképzelek egy forró éjszakát amikor az ágyban vagyunk.A nő épp nyitja szét a combjait és még összeér,összeér és még mindig összeér pedig már majdnem teljesen szétnyitotta.....

Na az nagyon gáááááááááz! :D

2010. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ez nézőpont kérdése :D Elvileg ha úgy állsz hogy a két sarkad és térded is összeér, akkor össze kell hogy érjen egy kicsit a két combod is, különben iszonyú vékony kell hogy legyél ha még ugyse. De ha kis terpeszben állsz akkor már lehet hogy nem is ér össze. Mellesleg valóban alkat kérdése, én anyámét örököltem, nővérem meg apámét, nekem összeér, neki nem. Súlyban és magasságban nincs különbség köztünk.
2010. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Diley97 válasza:
nekem alapból igen, de csőgatyában nem.
2010. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Aki szerint kórosan sovány, akinek nem ér össze, annak megsúgom, hogy 54 cm-es a combom és nem ér össze.

Nagy combjaim vannak, nagy fenekem, de nem ér össze. Nem, nem még csak nem is pucsítok.

2020. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!