Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudom, hogy mi tortenik...

Nem tudom, hogy mi tortenik velem? Miert faj a petefeszkem?

Figyelt kérdés

Negy hete, hogy szedulok, elmentem dokihoz, gondoltam lehet terhes vagyok, de nem latot semmi erre utalo jelet. Bevalom megkonyebbultem, mert nem akarok meg gyereket. A doki vizsgalata ota eltelt ket het. Az utolso mensim okt. 15- kezdodott es 17- en veget is ert. Csutortok ota nagyon szur a petefeszkem es meg aznap este 37.7 hoemelkedesem volt. Penteken azaz tegnap gondoltam csinalok meg egy tesztet, az is negativ. Ha nem vagyok terhes, orvos is alatamasztja es a teszt is, akkor mitol szur ennyire a petefeszkem?! A hoemelkedesem ota az izuleteim is fajnak, a testem barmelyik pontjan par masodpercre nyilalo erzest erzek. Enyhe hanyingerem is van es szedulok meg mindig.

Beszeltem mar a nogyogyaszommal de csak harom het mulva tud fogadni, remelem nem tart el addig, mert bele orulok.

Nektek volt mar ilyen?


2020. okt. 24. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ovulacio is okozhatja, arra stimmel a hőemelkedés is. Nekem is ilyen szokott lenni.
2020. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam en is ra, de ma vagyok a ciklusom 10 napjan, letezik, hogy mar most lenne ovulaciom?
2020. okt. 24. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?Siman lehet, hogy az ovulációd mondjuk a 13. napon van és már a 10-en elkezdődik a tünete. Ez a hiedelemmel ellentétben nem 1 napos sztori, bonyolult hormonális folyamatok eredménye, amiknek idő kell.
2020. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
30 napos a ciklusom, ma a 10 nap van es 17 napon van a ovulaciom, szoval meg 7 napom van addig. Mar annyira kellemtlen erzes, nem tudom mit csinaljak. Dokihoz csak 3 het mulva tudok menni.
2020. okt. 24. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!