Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel kenjem be? A Neogranormo...

Mivel kenjem be? A Neogranormon használhat?

Figyelt kérdés

A nemi szervem felett eléggé viszket mióta rendszeresen borotvàlkozom, egyszerűen nem bírom. Alvás közben úgy kivakartam ott, hogy nagyon csúnya, piros. A nemi szervemen hála az égnek nincsenek ilyenek, de felette, ahol még borotvàlkozom ott nagyon borzalmas. Mivel kenjem le most? Ezen kívül, ha borotvàlkozom, akkor azután közvetlen mivel kenjem? Ilyen arcszesz szerűséggel próbálkoztam, de az nem ért semmit. Esetleg Neogranormon?

Elég csúnya, és kellemetlen. Amikor a lábamat kezdtem el borotvàlni azzal is nagyon szenvedtem elég sokáig. :/


2020. okt. 25. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi sem segített, csak pár napnyi idő. Beszereztem egy elektromos borotvát és azóta nem volt ilyen problémám.
2020. okt. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Neogranormon tökéletes napi 2-3x, az arcszeszt felejtsd el.
2020. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Elektromos borotva, az kevésbé irritálja (nekem ezt nődoki javasolta), illetve nőknek való borotválkozás utáni krémek.
2020. okt. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 25. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem használhat. Nekem az segített hogy kevesebbszer borotvalom.
2020. okt. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
betadin elsőként mivel a mikrosérüléseken bemennek a bacik, én is betadinozom a farkam utána mehet a sarjasztó neogranormon.
2020. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!