Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdődő nemiszervi gombásodásr...

Kezdődő nemiszervi gombásodásra van tippetek? Úgy értem kezd kialakulni, meg lehet még állítani a teljes kialakulása előtt?

Figyelt kérdés

Volt már gombás fertőzésem odalent. Most is úgy értem, hogy még olyasmi kezdődik. Csak picit viszket, semmi több. Még nincs folyás, se semmi más. Valamivel meg lehet szüntetni még így kezdetlegesen?

Idelyn intim fertőtlenítő krémet használtam rá most


2020. okt. 26. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Canesten krém :) de ezért egy nőgyógyászt minden féle képen fel kellene keresni.
2020. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma mar maszek nogyogyasz is azt ajanlja, pedig nem biznisz neki, hogy eloszor kombinalt kremet vegyel. Mert meg bakterialis vaginozis is lehet. Ha elmulik tole, tok jo. Ha nem, akkor idohuzas, vagy mielobbi kenetvetel. Persze csak a jarvany miatt irom az idohuzas opciot. Akkor Bepanthennel kennem, bar ezt mar nem a nogyogyaszok szoktak javasolni.
2020. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!