Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon eros huvelyi folyasom...

Nagyon eros huvelyi folyasom van,feher szinu. Faj es viszket az intim tajek. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Neha pisiles kozben csip is,gyakori a vizelesi ingerem.

Huvelygomba,felfazas? Oszinten szolva megijedtem,mert neha hanyingerem is van,meg ilyenek es be vagyok parazva,hogy esetleg terhesseg. 19 eves vagyok,kesik ugyan a mensim,de sosem jott meg pontosan,szoval sajnos erre nem tudok tamaszkodni....?


2020. okt. 29. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál bármi lehet,menj el dokihoz az a legbiztosabb,addig is kitartás.
2020. okt. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz be nőgyógyászhoz (neten keresd ki, hová tartozol, ha nem magán a mennél, hanem ingyen), addig meg vegyél egy terhességi tesztet (drogéria vagy patika, legolcsóbb kb. 500 ft) és kenegesd Canestennel meg igyál sokat. Ha védekeztél, akkor remélhetően csak fertőzés, mensi előtt meg terhesség nélkül is lehet hányinger. De a teszt hamarabb kimutatja a terhességet, mint a doki látná. Viszont a doki tudja csak megmondani, mi bajod van, gomba, baci vagy vírus - jó eséllyel kúpot fogsz kapni, ami helyrehoz, viszont magától csak rosszabb lesz, úgyhogy ne halogasd.
2020. okt. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!