Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj! Mit tudok ezzel...

Nagyon fáj! Mit tudok ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam ki kérdést genitalis herpesszel kapcsolatban... nem akarok szanalmasnak tűnni, hogy új kérdést irok ki, de talán így nem tűnik el a kerdes.


A héten voltam nogyogyasznal huvelybemeneti fajdalom/viszketés miatt, 10 nap, mire megjon a tenyesztes, nem irt fel semmit. Pont másnap viszont jöttek a hólyagok, tegnap meg viselheto volt, viszont mára ott tartok, hogy járni alig birok, hányingerem van a fájdalomtól, es a falat tudnám kaparni.


Neogranormont kentem, hat, nem tudom megallapitani, hogy jobb-e... max egy minimális fokozattal... sos ulofurdot vettem, de az sem használt. Nagy nehezen kivanszorogtam aciklovir krémert, ez talán hatni fog? Tudom, hogy nem múlik el tőle, mwg nem tesz csodát, de legalább ez a fájdalom, amig visszajutok a dokihoz:(


A kérdésem az lenne, hogy van-e valami házi praktika, amit erre alkalmazni tudok? Dobbenetws, de alig talaltam valamit a neten... vagy egyszerűen ez ilyen, ki kell bírni osszeszoritott fogakkal? Ha igen, akkor ez valami borzalom:(


Elnézést a ketsegbeeesett irasert, de tenyleg nagyon szenvedek...

22/N



2020. okt. 30. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
2020. okt. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan krémeket használhatsz hozzá, mint az ajakherpeszhez. A Zovirax pl. jó.
2020. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Koszi:)


Aciklovir kremet vettem es paracetamolt vettem be. Egy fokkal jobb, de meg mindig szenvedés...

Na mindegy, azért hátha segjr

2020. okt. 30. 15:05
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Szegényke, mihamarabbi jobbulást.
2020. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszonom!:(


Kb mennyi idő, mire enyhul? Nem akarok hetekig igy msradni😭

2020. okt. 30. 19:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fáj, bemész a kórházba, a nőgyógyászat fekvő részén elvileg van ügyeletes orvos és megvizsgál, ír fel valamit.
2020. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mennék szívesen, de nem birok...

Egész éjszaka csak sírtam es az őrület határán voltam, es reggelre nemhogy jobb, hanem meg rosszabb lett... járni ugy tudok csak, hogy iszonyat lassan, kinok között... igy hogy menjek korhazba?:(

2020. okt. 31. 08:19
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináld már, hogy ennyire szenvedsz és nem teszel semmit.

Senki sincs, aki bevigyen? Párod, barát, rokon, szomszéd?

Ha más nem marad, taxi.

2020. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A parom most jön, hoz kremet, lizin c kapszulat, aloe verat, körömvirágot. Ha ezektől egy kicsit enyhül, bemegyunk a nogyogy ügyeletre, mert tudom, hogy muszáj, de tenyleg jaraskeptelen vagyok egyelore...
2020. okt. 31. 09:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Ilyen súlyos állapotban ez halottnak a csók.
2020. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!