Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » "Mensi" előtti nagyon sűrű,...

"Mensi" előtti nagyon sűrű, enyhén sárgás folyás normális?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, Roxanelle fogamzásgátló tablettát szedek, egy szem sem maradt ki.


Most vagyok a 4. tablettamentes napon, mostanában szokott megjönni. Viszont most nagyon sűrű, fehér, enyhén sárgás folyás jelentkezett, ami korábban nem volt jellemző.


Nem csíp/viszket, nem darabos, nem túrós. A szaga is normális. Ez alapján nem gyanakszom fertőzésre, betegsége.


(Élek nemi életet, így a terhességet sem zárnám ki teljesen)


Ez normális közvetlenül a megvonásos vérzés előtt? Utánaolvastam, mindkét lehetőségnél (terhesség, közelgő vérzés) jelentkezhet, de nem tért ki arra hogy melyiknél milyen.


Szerintetek mi lehet?


Azt tervezem, hogy péntekig várok, és ha addig sem vérzek, veszek egy tesztet, és felkeresem a nőgyógyászt. De addig is érdekelnének a vélemények.


Köszönöm ♥


2020. nov. 3. 13:40
 1/8 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést közben át szerettem volna tenni az Egészség - Nők egészsége témakörbe, de ezek szerint nem jött össze.

(Vagy fürgék a modik, és visszatették :D)

2020. nov. 3. 13:44
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a modik tudnak kategóriát módosítani.
2020. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elkezdtem abba írni, közben meggondoltam magam, de nem sikerült kiírás közben kiválasztani a másikat.


A kérdésre tudsz válaszolni? :)

2020. nov. 3. 14:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális, a fogamzásgátlótól csökken a hüvelyváladék mennyisége, de ha van és nem kóros, mint írtad, akkor nincs miért aggódnod. Terhességre felesleges gyanakodnod, ha normálisan szeded, nem volt antibiotikum kúra, hányás, hasmenés.
2020. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#5 De most pont hogy sok van

2020. nov. 3. 15:12
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, közben tegnap megjött :)


Szeretek aggódni ^^"

2020. nov. 5. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Legközelebb remélem nem kell.
2020. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!