Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS? Sziasztok! 18 eves...

PCOS? Sziasztok! 18 eves vagyok, es kb 14 eves lehettem amikor eloszor nogyogyaszhoz mentem, mivel kb fel evig nem jott meg.

Figyelt kérdés
Akkor azt mondtak, hogy petefeszek ciszta es antibiotikumot kaptam ra. Nem segitett, ezert vissza mentunk. Aztan fogamzasgatlot kaptam nev szerint mar nem tudom, de azt hiszem Yas volt. Mig szedtem minden oke volt,de ahogy abba hagytam semmi. Aztan meg szedtem ket fajtat, mind egyre erosebbet kaptam, de azok is csak egy ideig segitettek(persze mindet az orvos irta fel). Aztan nogyogyaszt valtottam, megvizsgalt, PCOS-t diagnosztizalt es Dianne 35-ot kaptam. Ezt kb egy evig szedtem majdnem, es mondta, hogy jo lenne abba hagyni. Felirt valami draga novenyi kivonatu gyogyszert, de semmi. Nem jon meg... ahogy abba hagytam a fogamzasgatlot, mindig ez volt. Annyi valtozott, hogy mostanaban (meg ugy kb az utobbi felevben) eleg sokszor fajt a petekeszkem.

2020. nov. 3. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló nem jó, mert csak a tüneteket fedi el, de az okot nem szünteti meg. A facebookon van egy IR (inzulinrezisztencia) csoport, lépj be, ott vannak olyanok, akik tudnak tanácsot adni, pl. Aviva torna.
2020. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!