Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt mehnyakrakja vagy...

Akinek volt mehnyakrakja vagy egyéb nogyogyaszati rakja mik voltak a kezdeti tunetei?

Figyelt kérdés

2020. nov. 4. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Méhtestrák 6éve.Nekem nagyok bő folyásom volt, amit nem tudtam hogy Göd lehet, ezért nem foglalkoztam vele, utólag jöttem rá, hogy ez miatt volt. Amúgy kétszer volt elhúzódó menstruáció, májusban, majd júliusban. Májusban gyulladást állapított meg az orvos, majd augusztusban lementem újra, mikor nem akart elmúlni, akkor másik orvoshoz, aki mondta higy várjunk még egy menszeszt, az 7nap után elkülelküldtek eü kaparásra. EZ mutatta ki a méhtestrákot. 2hét múlva meg is műtöttek.
2020. nov. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyósomnak is volt méhtestrákja, nála az volt a tünet, hogy menopauza után 3 évvel egyszer csak elöntötte a vér, mintha újra menstruálna.
2020. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Nekem p3-as citológiám lett,csináltak HPV szűrést emiatt és a két legveszélyesebb rákkeltő vírust mutatták ki.

Gyors kimetszés majd szövettan. A szövettan igazolta hogy ez már egy rákmegelőző állapot volt.

A tüneteim folyás (nem túl erős) de kellemetlen szagú amin egyik kúp sem segített. Már zuhanyzás után éreztem a fehérneműn a kellemetlen szagot, ezenkívül kívül a hüvelynél volt állandó irritáció,csípő érzés. Ezért hittem,hogy fertőzés,de semmi nem használt rá.

Évente járok a kötelező szűrésre mégis így jártam. A doki szerint ez gyorsan terjedhet.

2020. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!