Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiderült , hogy el van zarodva...

Kiderült , hogy el van zarodva mindkét petevezetom . Egyenlőre feldolgozási fázisban vagyok , tudom hogy így csak a lombik maradt mint esély, mire készüljek ?

Figyelt kérdés

Tudom hogy valaki kemény és bármit elvisel amit elé sodor az élet nem törik meg , de nem tudom hogy én hogyan kezeljem ezt a helyzetet baba tervezés miatt történt a hsg , nem erre az eredményre számítottam , nem tudom hogy induljak útnak ( lelkileg)

Jár valaki hasonló cipőben ?



2020. nov. 5. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Az átjárhatóság àtfúvás nem sikerült? Vagy nem lehet?
2020. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Keresd meg Pataki Zita errol szolo YouTube videoit, nagyon sok hasznos dolgot tudhatsz meg belole, tobbet mint amennyit egy Gyik felhasznalo a temaban tud.Sokan jartak es jarnak hasnlo cipoben, a lombikprogramtol nem kell felni, sok fiatal parnak segitett.A petevezetek elzarodast lehet kezelni, nem biztos a lombik. Nezd meg a videot es fordulj szakemberhez.
2020. nov. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A petevezetekem teljesen összenőtt nem tudnak rajta segíteni .

Köszönöm a tippet!

2020. nov. 6. 06:33
 4/12 anonim válasza:
100%

szia!

nekem is mind 2 petevezetőm el volt záródva, így egyenes út vezetett a lombik programba.

a feldolgozása, hogy nem lehet természetes úton babám (vagy legalábbis egy csoda kell hozzá) egy hét pityergéssel telt, majd megráztam magam és hangosan kimondtam ez még nem a vég... van megoldás..

lombik.. mi pestre járunk jártunk a kaáliba Balla doktor úrhoz. mindenki nagyon kedves, segítőkész. a doki is nagyon aranyos , minden kérdésre válaszol, és profi😊

3dik lombik sikerült most egy 9hetes babóval a pocakomban pihenek itthon 😊😊

ha lenne még kérdésed nyugodtan írj 😊

2021. márc. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szia :)

Gratulálok !

Mivel nálam ez laparral derült ki , majd elmentem egy hycosy ra az orvosom tanácsára ahol tökéletesen átjárható volt mindkét oldal .

Nem folyt vissza a folyadék , így tuti nem csesztek át , így most kezdtük az inszeminaciot , most a lombik a B terv

:)

2021. márc. 16. 20:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Akkor most végülis mégis átjárható voltál? Mit láttak a laparoszkópiás vizsgálatkor amire rámondták az elzáródást?
2021. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A laparos vizsgálattal kapcsolatban nem kaptam semmilyen magyarázatot , elméletileg mégis átjárható vagyok 5 inszemen túl , valszeg így is lombik lesz a vége .
2021. jún. 20. 14:48
 8/12 anonim válasza:

Kedves kérdező! Azóta miújság? :)

Múlthéten tudtam meg én is, nem átjárhato a petevezetékem. Teljesen sokk, napokig sírás itthon, munkahelyen a WC-ben elbujva. Erőt adnak a történet olvasgatások! 🙏

2023. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De miért kell emiatt sírni, mi a baj a lombikkal? Nekem is mondták hogy ha gyereket akarok akkor korultekintoen kell, veszelyztett terhes lennek kb rogton meg fertilitas klinikára kene jarnom, mindezt ugy mondta a doki mintha haldoklo beteg lennek, miközben én épp hálát adtam istennek hogy rákos daganatot nem találtak mert nálam az volt a para. En max ha gáz és sehogy nem jön össze akkor örökbefogadok, igy egy szegény árvának is segítenék. Szerintem ez annyira nem a világ vége.
2023. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia Utolsó! 8-as vagyok!

Nekem kellett pár nap elfogadni, hogy nekünk " más lesz az út", rögösebb, nehezebb (anyagilag, érzelmileg, fizikailag egyaránt).


Hálásak lehetünk, hogy ma már egy lombikprogrammal mi is anyává válhatunk, de szerintem nem gond, ha kellett egy kis idő ahhoz, hogy "meggyászoljam" a spontán teherbeesés lehetőségét. :)


Reménykedünk, bízunk, és megyünk előre! Az első konzink 3 héten belül lesz :)

2023. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!