Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járhat, ha van egy hüvelyfertőzésem, és sokáig nem kezelem (nem megyek el nőgyógyászhoz, nem használok rá "gyógyszert")?

Figyelt kérdés

Iszonyú kínos, de érzem, hogy valami régóta nincs rendben... Néha úgy érzem, hogy esetleg helyrejött, de aztán valahogy mindig visszatér. Bizonyos okok miatt húzódik ez már lassan 2 hónapja, hogy nem jutok el nőgyógyászhoz. Olyan kezelést meg nem akarok erre, amiben nem vagyok biztos, hogy az a bajom.. (Pl. Canesten Kombi, mivel nem biztos ugyebár, hogy gombás fertőzés) És tudom, ez arra vall, hogy mégsem \'érdekel\' eléggé a dolog, és tagadni sem akarom, már rég el kellett volna menni...

A tünetek a következők: néha viszketés, de olyankor használok rá krémet, pisilés közben kellemetlen érzés, és nem a normális "színtelen, szagtalan" (néha egy picit sárgás), a szaga pedig tuti nincs rendben, habár nem tudom ezzel ki hogy van.. nem teljesen szagtalannak kéne lennie a hüvelyfolyásnak? Olyan kínos erről beszélni (még írni is), de mégis, itt van ez, és nagyon aggaszt... Szóval milyen következményekkel járhat?

A válaszokat előre is köszönöm!


2008. nov. 29. 14:20
 1/4 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok.
2008. nov. 29. 14:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a vége meddőség. A fertőzés, ha tényleg az, ráhúzódhat különböző hasi szerveidre pl vese. Na azt ne tudd meg, nagyon durva. De ez csak kettő a sok közül. Ne hülyéskedj ezzel, doki rád néz, kapsz bogyót vagy krémet és kész. Én is utálok nőgyógyhoz járni, de szerintem senki nem hobbiból jár oda, a dokit meg hidd el nem érdekli ki teszi szét a lábát neki. Menj el, ne félj.
2008. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen nekem is volt ilyen bajom, és hozzád hasonlóan én is féltem nőgyógyászhoz menni. Inkább vártam az isteni csodára, hogy majd elmúlik, de persze ha lehet, csak rosszabb lett. Végül 2-3 hónap szenvedés után elmentem nőgyászhoz. A doki kb 10 perc alatt megvizsgált, irt fel krémet rá, amit egy hétig használtam, majd elmúlt az egész nyomtalanul. Na most kérdem én, nem lett volna egyszerűbb elmenni, már rögtön az elején a nőgyógyászhoz, és nem hónapokat szenvedni vele???
2008. nov. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nem félek. És nem is anyagi probléma.. Más. De köszi a válaszokat!
2008. nov. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!