Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van aki tudja mi lehet az oka...

Van aki tudja mi lehet az oka a barna színű menstruációnak?

Figyelt kérdés

7-8 éve eddig egyetlen hónap volt, amikor piros volt a vér.

az orvosok nem is foglalkoznak vele, mert látom az arcukon nem tudják az okát, de nem is tekintik betegség jelének, mert a vizsgálatok szerint semmi bajom.

vagy ez korral járna?

meg a mennyiség is nagyon kevés amúgy.

Tud valaki valamit erről? mert a neten sem találok SEMMIT.


2010. aug. 10. 08:12
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia! Én nem tudom,hogy te hány éves vagy,de most nekem is olyan:S de legalább ebbol nagyon kevés van:D énis mondtam már az orvosomnak,de azt mondta,hogy az étkezés meg a stressz stb ezek nagy hatással vannak rá. Nekem kulonosebben semmi bajom nincs vele,amig nemfáj és nemérzem,hogy valami lenne vele,addig nincs baj(szerintem.)

16L

2010. aug. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt barnás, kevés és alvadékos, mikor kimaradt a peterésem abban a hónapban. meg mióta fogamzásgátlót szedek. hány éves vagy? lehet, hogy ez már évek óta a változó kor jele nálad. valakinél már 40 körül elkezdődik.

24 N

2010. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nekem sincs bajom vele, mert egyéb tünet nincs, ami rossz lenne

csak a párom egyszer már kezdett érdeklődni, mert meglátta és így köv.hónapban egyszer direkt bejött hirtelen a fürdőbe, mikor mondtam, hogy totál eláztam, most hagyjon

szóval leellenőrizte, hogy jól látta e, hogy nekem barna és az volt a mákom, hogy pont akkor egyetlenegyszer volt piros!

így nem gondol arra, hogy egy nem "tiszta" csajjal jár.

szóval a stressz, meg az étkezés

gondoltam én is, hogy sokat kávéznák?

de akkor kezdődött amikor kipróbáltam 1-2 könnyű drogot, amit persze azóta abba is hagytam.

te nem tudod kötni valamihez, hogy mit csináltál akkor, amikor először tapasztaltad ezt?

2010. aug. 10. 08:29
 4/14 A kérdező kommentje:

23 voltam amikor először ilyen lett

most vagyok 30

van, amikor szedek fog. gátlót, de van amikor félévekre abbahagyom és ettől nem változik semmit a színe

2010. aug. 10. 08:30
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen (vagyis maradt ki a peteérés) amikor kismedencei gyulladásom volt (erős felfázás). aztán visszaállt, bő, piros vérzésre.

doki kivizsgált alaposan, vagy csal a hasára csapott? Ultrahang kéne, peteérés vizsgálat.. stb. szerintem a méhnyálkahártyád vékony nagyon. most járj ennek alaposan utána, nehogy aztán az legyen, hogy amikor gyereket akarsz és esetleg emiatt nem akar jönni, évekig kelljen kezeltetned magad és végül kifuss az időből!!

2010. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

mondjuk volt már 3 abortuszom

azok előtt a terhességek előtt is barna volt, szóval szerintem nem a peteérés a gond

teljes kivizsgálásra csak magánorvostól számíthat az ember?

(nem sok pénzem van)

2010. aug. 10. 11:27
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ha már három abortuszod is volt, akkor nem hiszem, hogy a peteéréseddel lenne gond. De azért 3 ilyen műtét nem vmi egészséges.

Amúgy állami kórházakban is vannak normális orvosok, kérdezd meg a nő ismerőseidet, kihez járnak, hátha tudnak ajánlani vkit.

Amúgy nem szeretnélek bántani, ne értsd félre, de hogy tud 3szor "becsúszni" a baba? Mivel védekeztetek?

2010. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

az elsőt akartam (gyerekfejjel fiatalon szerelmesen)amikor a szülők elmagyarázták, hogy nem tudnánk eltartani, mert még tanulok, meg ilyenek

a második erőszak volt (két srác letepert, igaz előtte itattak...)

a harmadik meg megszakítással való védekezésnél kb 1fél csepptől történt

még jó, hogy a neten vagyunk, nem merném senkinek elmondani

a bnőim is magánorvoshoz járnak amúgy

én egyszer voltam és miután ugyanazt kaptam mint egy államitól, plussz, hogy nem látom miért lenne érdeke meggyógyítani, amikor az az érdeke, hogy mindig visszajárj és fizess ezért nem megyek magándokihoz

2010. aug. 10. 13:31
 9/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy elmondtad:)

Amúgy egy magándokinak is érdeke, hogy meggyógyítson, hiszen ha meg vagy vele elégedve, vszínűleg másnak is ajánlani fogod, így egyre több betege lesz. És a nőgyógyászhoz ugye nem csak betegség miatt kell járni, hanem pl rákszűrésre is:)

Hova valósi vagy?

Ha esetleg Szeged közelében laksz, akkor ott tudok ajánlani egy doktornőt, akinek van magánrendelése is és állami kórházban is dolgozik. Csak sajna a kórházban szerintem marha sokára tudnak időpontot adni:/

2010. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát szegedtől vagy 100 km-re

de köszönöm kedvességed :)

1 hét múlva van időpontom, tényleg érdekes, hogy miért olyan sokára adnak, akkor is ha szanaszét be van gyulladva minden és majd' meghalsz a tünetektől

és amikor tanácstalanságot is láttam a magándokimon, az már rátette az i-re a pontot

2010. aug. 10. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!